Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ne kazem da je ok spisak, ne poznajem dovoljno situaciju

ali ne vidim zasto je milosevic sporan, prosle godine je igrao i za svoje godiste i za godinu starije (reprezentativne akcije)

 

igrao je drugu ligu za zele i bio sasvim korektan

Link to comment

Zato sto postoje bolji igraci od njega , trenutno i dugurocno . Nije samo on sporan igrac koji je na spisku. Pisao sam o Kosticu koji mi se igracki svidja ali neki drugi igraci su po  trenutnom kvalitetu  zasliuzili da se nadju na spisku pre njega. Na primer ovaj Romic, krilo nije uopste bolji igrac od Kondica iz Vojvodine.

Edited by Micko8
Link to comment

Treci plej nam uopste nije ni potreban, posto Stankovic moze da krpi i na kecu. Milosevic uopste nije dobar organizator igre, on ume da udje u sutersku seriju ali kao organizator igre nema sta da trazi, plus ima slabe fizicke predispozicije, skracen je na poziciji na kojoj igra itd.. U tom segmentu igre je i njegov bivsi saigrac Curcic mnogo bolji igrac.

Edited by Micko8
Link to comment

kako skracen sa 193 za pleja

iskljucivo je pleja igrao u drugoj ligi 20+ min u proseku

 

curcic mladji ono sto je dobio minuta na pleju u kls je izgledao kao preplasen zec (mada nije to samo do njega, ali duga nepotrebna prica)

on je pre svega odlican odbrambeni igrac

 

i ovo je spisak od 17 igraca

Edited by pbg12345
Link to comment
On 4. 6. 2023. at 14:52, Micko8 said:

Kakva glupost da se na U19 SP  posalju samo igraci rodjeni 2004 godine, godiste koje je dosta slabije od kombinovanog 2005-2006 godista. Ovde je Topic morao da bude prvi plejmejker a mogli su da posalju i Bosnjakovica kao jednog od najtalentovanijih bekova koje imamo u mladjim kategorijama.

 

Ispred Bosnjakovica u ovom momemntu imamo jedno 4-5 igraca talentovanijih

Link to comment

06.

Ne znam za palanove selektora ali junior nikada vise ne zeli da obuce dres reprezentacije Srbije.Posle svih ucenjivanja i svega sto je preziveo apsolutno ga razumem.

Sva oprema od kss-a je vracenja u savez i jasno im je receno da ne zeli da nosi dres Srbije .

 

Mada po onom gore spisku vidim da se nastavilo koliko se moglo sa kombinacijom mendazerisanja u reprezentaciji.

  • Tužno 1
Link to comment

da 96, sad kad citam setih se da si vec pisao to

jbg

mada ko zna, mozda je i bolje za njega da ne prolazi nepotrebne stresove

Link to comment
23 hours ago, Micko8 said:

Ne slazem se sa tobom oko Bosnjakovica. Mislim da je  on nas najtalentovaniji bek u tom mesanom 2005-2006 godistu.

 

Naravno da ne moramo da se slozimo,ja sam ga dosta puta gledao igraci njegovog godista ga brane bez problema i napadaju ga bez problema,ne odskace mnogo ni u jednom segmentu igre.Da ima talenta to se ne dovodi u pitanje ali mislim da je u ovom momentu malo precenjen.

Link to comment

Ja  sto sam gledao u KK Staru od njega  je bilo fantasticno. Bio je odlican u pionirskoj i kadetskoj ekipi. Pokrivao je manje vise sve tri spoljne pozicije  Na zalost izabrao je los klub za napredak u karijeri . U Real Madridu igra sve manje sa loptom sto je kriminal. Nadam se da ce napustiti to groblje talentovanih kosarkasa sto pre.

Link to comment

 

Quote

 

Боља игра, али нови пораз мушке У19 репрезентације

  •  

Србија У19 – Словенија У19 76:78 (15:15, 22:20, 21:17, 18:26)

Мушка У19 репрезентација Србије изгубила је и други меч од вршњака из Словеније, у склопу припрема за Светско првенство у Дебрецину (24. јун – 2. јул).

За разлику од прве утакмице, сада су изабраници селектора Владимира Ђокића много боље почели, доста дуго држали вођство, да би тек у неизвесној завршници изгубили.

Наш тим у Зрењанину наставља припреме за Светско првенство. Планирано је да до одласка у Дебрецин одигра и мечеве против Кине, као и У20 репрезентације Србије.

На Шампионату у Мађарској, Србија је у групи са селекцијама Јапана, Бразила и Египта.

Србија У19: Вудраговић 12, Радоњић, Андрић 2, Ћурчић 14, Милијашевић 7, Ђоковић 17, Ристић 2, Шаренац 2, Богуновић 8, Ђапа 6, Радојевић, Стошић 6.
Словенија У19: Осојник 6, Тодорвић 3, Шкроњац 5, Виде 17, Белко 9, Зулић 8, Чабрило 2, Тратар 7, Мацура 15, Кочевар 6, Ламперт, Петровић.

 

 

 

Izgubili su prve  dve pipremne utakmice protiv Slovenije. Vidim nisu igrali Borovicanin, Djurisic i Erceg. Prvi je bio na pipremama ali nije bio u sastavu  na ovim utakmicama , ova druga dvojica pitanje je da li ce uopste igrati  na svetskom prvenstvu, sto bi bio veliki hendikep. Posto ova generacija uopste nije mnogo talentovana iako su prosle godine igrali u finalu EP.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...