Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

u16 Dobili Crnogorce posle preokreta 78:64, 28:7 u poslednjoj cetvrtini. Od tih 28 u poslednjoj Marjanovic 13, zavrsio sa 30, za tri 5/7. Tolko od statistike, jel gledao neko? :)

Link to comment

Gledao sam ja drugo poluvreme, mada su gorci sve vreme vodili, nekako smo na kraju napravili preokret sa neviđenom sigurnošću. Marjanović je silovao dosta, ali je dosta i dao. :) Nekako ne znam više šta bi napisao, kadetska košarka je puna greški pa je teško ispratiti šta je ko hteo i igrao. Očigledno je da naši klinci imaju sad veliko samopouzdanje. U četvrtfinalu idemo na Tursku ili Španiju, čini mi se.

 

edit - na Tursku izgleda.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Sina Iva Nakica.

 

Sledece godina mozemo da spojimo u reprezentaciji sinove Nakica, Pecarskog i Koprivice. A ove godine fali zbog povrede i sin najveceg kosarkasa sa ovih prostora, Dejana Miskovica.

 

Sin Dejana Miškovića? wtf, pa on je 1974 godište... jbt još se sećam kad je bio proglašavan za mladu nadu jugoslovenske košarke. Al sam mator  :(

Link to comment

Jeste i sa Koturovićem, ali u Spartaku.

 

Jeste bio sa Koturom u Spartaku. Spolja Đokić, Blagoje Ivić i Jaramazović. Osvojili kup u Čačku protiv Partizana '95.

 

Posle bio u Zvezdi u ekipi koja je uzela titulu. Bio je četvrti visoki, ali je Lale Lučić imao običaj da drugo poluvreme počinje sa njim na centru ( u tandemu sa Topićem).

Link to comment

Jeste, veoma. A još imaju i onog debelog centra koji je uzeo loptu kad god je hteo. Njih dvojica su dali 31 poen od 44. Ne vidim kako možemo da dobijemo, jebiga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...