Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

A, tako znači, ja sam mislio da su 92 i 93 zajedno. Ima tu još uvek interesantnih igrača, i pored toga što relativno malo igraju. Nešto nismo baš jaki na centrima, čini mi se.

Link to comment

Evo finala hrvatskog juniorskog prvenstva, Cedevita-SplitSplit je gubio 14 razlike na poluvremenu, zatim su preokrenuli i pobediliMarineli je postigao 33pts uz 7sk i 7assSnimak je malo mutanhttp://www.youtube.com/watch?v=5TQp0uFuAvk

Link to comment
ne, oni su generacija ispod, igraju svetsko prvenstvo.
Ne vidim bas svrhu toga. Aj Milutinov, ali Vasa je dobrano prerastao svoj uzrast.
Link to comment

pa to ne znaci da nece dobiti poziv u a selekciju, mada mu je forma pala u poslednje vreme, to samo znaci da je na spisku za reprezentaciju. voleo bih i ja da bude sa a timom. ako ne bude, nije lose ni svetsko prvenstvo. amerikanci ce verovatno biti dosta jaki, prica se da ce igrati marcus smart koji je trebao da bude top 3 pik ove sezone.

Link to comment

Ne pricam toliko o seniorskom, koliko o ovom U20. Mislim da bi mu jaca konkurancija prijala. Ali ako se ne slazete, dobro™

Link to comment

pa to i jeste jaca konkurencija. imas amere,imas brutalno jake hrvate i australijance, verovatno i kanadane, spance. prvenstvo ce biti vrh.na u20 nece bti da se vidi nista.

Link to comment
Takmičenje se održava od 18. do 28. jula u Letoniji, na spisku se nalazi 21 igrač, a okupljanje za predviđeno za peti jun.Srbija će igrati u A grupi sa Litvanijom, Slovenijom i Francuskom.Pozvani igrači:1. Rebić Nikola (FMP Beograd)2. Đukanović Brano (FMP Beograd)3. Ristić Dušan (FMP Beograd)4. Pušica Vasilije (Partizan mt:s Beograd)5. Jugović Aleksa (Partizan mt:s Beograd)6. Babović Božidar (Partizan mt:s Beograd)7. Jaramaz Ognjen (Mega Vizura Beograd)8. Zagorac Rade (Mega Vizura Beograd)9. Simović Andrija (Mega Vizura Beograd)10. Jokić Niklola (Mega Vizura Beograd)11. Veljković Milenko (Mega Vizura Beograd)12. Simeunović Đorđe (Mega Vizura Beograd)13. Gudurić Marko (Crvena zvezda Telekom Beograd)14. Tejić Marko (Crvena zvezda Telekom Beograd)15. Kaplanović Đorđe (Crvena zvezda Telekom Beograd)16. Davidovac Dejan (Vršac d.o.o)17. Bursać Aleksandar (Vršac d.o.o)18. Milanović Đorđe (Leotar Trebinje)19. Ljubenković Stefan (Crna Gora)20. Šalić Đoko (Spars 05)21. Milin Matija (Italija)
Ništa ne razumem, jel' ovo sad U18? Isto je u Letoniji EP.
Link to comment
A zasto su trojica iz FMP Beograd a trojica iz CZTBG? Tegi sastavljao spisak?
Pa zato sto su ta trojica koja su navedena ove sezone igrala u FMP-u domacu ligu, ostali su igrali za juniore Zvezde.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...