Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Ako konkretno misliš na ova dva trenera, grešiš. I Klipa i Bućan su vrlo pristojni ljudi i dobri pedagozi.
Ne gresim. Zar nije ocigledno da ih nisu naucili osnovnom fair playu? (hint: vidi slike)Mogu oni biti pristojni ljudi ali kod dobrih pedagoga nema ovakvog divljastva.
Link to comment
Ne gresim. Zar nije ocigledno da ih nisu naucili osnovnom fair playu? (hint: vidi slike)Mogu oni biti pristojni ljudi ali kod dobrih pedagoga nema ovakvog divljastva.
I? Šta može da se vidi na slikama?
Link to comment
Ne gresim. Zar nije ocigledno da ih nisu naucili osnovnom fair playu? (hint: vidi slike)Mogu oni biti pristojni ljudi ali kod dobrih pedagoga nema ovakvog divljastva.
Pričaš o ljudima koje ne poznaješ a glavni argument je slika na kojoj se, uzgred, ništa ni ne vidi što bi potvrdilo tvoju tezu. Jedino ako ne misliš da se na slici broj 2 Klipa sprema da uradi
svom igraču? Edited by Lutador
Link to comment

Čekaj, priča o ponudi koja ne postoji u pravilima i propozicijama. Da li se možda seća utakmice Partizan - Hemofarm i igre 3 na 3?I na stranu sve, sve i da su ovi Partizanovi na terenu zaslužili isključenja, opet je cela klupa uletela. Kada se već poziva na pravila, ne znam šta mu je tu nejasno.

Link to comment

saopstenje bi, realno, bilo smesno da nije tuzno. u moru tendencioznih saopstenja ovo zauzima pocasno mesto.nadam se da ne strada neko nevin do kraja sezone od toliko mrznje, kompleksa i zlobe..

Edited by Sundance Kid
Link to comment
Čekaj, priča o ponudi koja ne postoji u pravilima i propozicijama. Da li se možda seća utakmice Partizan - Hemofarm i igre 3 na 3?I na stranu sve, sve i da su ovi Partizanovi na terenu zaslužili isključenja, opet je cela klupa uletela. Kada se već poziva na pravila, ne znam šta mu je tu nejasno.
pa pinuda je potpuno debilna, to sam odmah prokomentarisao. ako su vec hteli da nadju neko resenje da se utakmica nastavi mogl su da iskljuce glavne ucesnike u tuci i dovidjenja.
Link to comment

Tomasevic, vajni funkcioner KSS se cudi kako je omladina nasilna. A sam je tome kumovao svojim klerofasistickim nastupom u sklopu performansa Dveri tokom razbijanja poslednje Gej parade. Tad su mu maloletni huligani bili dobri a sad mi ne valjaju. Govno SPC-ovsko fundamentalisticko.

Link to comment
Tomasevic, vajni funkcioner KSS se cudi kako je omladina nasilna. A sam je tome kumovao svojim klerofasistickim nastupom u sklopu performansa Dveri tokom razbijanja poslednje Gej parade. Tad su mu maloletni huligani bili dobri a sad mi ne valjaju. Govno SPC-ovsko fundamentalisticko.
Da, Tomašević je krivac, a naivni Čović opet stradao jadan.
Link to comment
saopstenje bi, realno, bilo smesno da nije tuzno. u moru tendencioznih saopstenja ovo zauzima pocasno mesto.nadam se da ne strada neko nevin do kraja sezone od toliko mrznje, kompleksa i zlobe..
pa sta ti je? cak i ovde je bilo poziva da se igraci zvezde koji i dalje poseduju moralni integritet (muceni vuk) pruze fizicki otpor divljanju partizanovih huligana. ovo saopstenje makar polazi od toga da nije dobro tuci se, ppp je vec stigao do rolerbola kao odgovora na nasilje.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

Da li je moguce da nije postojala ni jedna kamera (saveza, klubova, roditelja...) koja je snimala ovaj mec?A posebno mi nije jasno kako iko moze braniti igrace kluba za koji navija, odnosno kuditi one druge kada apsolutno niko ne zna sta se tacno desavalo... na osnovu 3 fotke se ne vidi ama bas nista, ali je bitno da se brze bolje iznese svoj stav i baci krivica na nekoga, tacnije igrace suprotnog tabora. :isuse:

Link to comment
Da li je moguce da nije postojala ni jedna kamera (saveza, klubova, roditelja...) koja je snimala ovaj mec?A posebno mi nije jasno kako iko moze braniti igrace kluba za koji navija, odnosno kuditi one druge kada apsolutno niko ne zna sta se tacno desavalo... na osnovu 3 fotke se ne vidi ama bas nista, ali je bitno da se brze bolje iznese svoj stav i baci krivica na nekoga, tacnije igrace suprotnog tabora. :isuse:
Na osnovu izveštaja ljudi koji su bili na licu mesta, svih novina koje su pisale o ovomne prethodnih dana, kao i slika, nema nikakve sumnje da je cela klupa jednog kluba utrčala u teren da sprovodi "pravdu", dok je trener drugog kluba zadržao sve koji nisu u igri na klupi. Propozicije uglavnom svi znaju, a i ko n e zna može da se informiše.Sve je jasno, a saopštenje kao i sva do sada, kanta-đubre.
Link to comment

Ma,saopstenje moze da okaci macku rep, njega ni ne uzimam u obzir...Ok,nema razloga da ti ne verujem ako su ti preneli oni koji su bili prisutni,samo ne verujem da svi koji su ova 2 dana iznosili zakljicke kritikujucu jednu ili drugu stranu imaju informacije iz prve ruke,a takvih je ovde mnogo.Takodje,veoma je bitna stvar kako je uopste doslo do svega i da li je pored cele petorke i klupe Zvezde jos neko ucestvovao u guzvi...ispada da su ovi uleteli,delili pravdu,a sa druge strane nije bilo nikoga.Da ne bude zabune,nikoga ne branim i ne opravdavam... to su mladi momci i trebalo je da pobedi bolji na terenu,a ne jaci u jurnjavi, guranju i pesnicenju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...