Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ni jednu jedinu utakmicu necu moci da gledam voe godine. tuga...evo raspored za one koji su pitalihttp://www.euroleague.net/events/nike-international-junior-tournament/belgrade

Link to comment

jel ide neko od 18 da gleda tekme? koji bus sa nbgd-a ide do tamo, uvek zaboravim?Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment

odlican je, prosle godine igrao kadestsko prvenstvo kao 2 godine mladji, ove godine je najbolji igrac reprezentacije iako je mladji godinu dana. dosta dobar osecaj za igru i kretnju ima, a i prosto zna da stavi loptu u kos. ali mnogo jos ima da nadogradjuje u svojoj igri u ovom trenutku da bi mogo da se kaze nesto vise. za pocetak, ne znam da li ga vide kao sf ili pf u buducnosti, deluje da moze na obe pozicije da se razvija dobro, a ima jos i da raste.

Link to comment

... ma okej, sa 88 ima ono malo peške, a napisao sam to pre 89 jer se nešto ne sećam da je kojot iz Blokova, već iz gej dela, plus me mrzelo da raspredam s mobilnog.

Link to comment

kada presao si most bolje kuci vrati se jer blizu je 21. a jos blize sajmiste. nikad gejom!jos ivek se lomim, nisu neke utakmice. ako idem mozda bih gledao zvezdu prvo poluvreme a megu drugo. termini su im uzasni, kao i uvek, mrzi me da se sutra budim u 8 da bi isao do padine.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...