Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Vezano za Jokica koga ste pominjali, gledao sam ga sad protiv Zvezde ali me mrzelo da ispisem nesto vise o onome sto sam video. Drugara koji je bio sa mnom nije, pa evo da prenesem njegov utisak sa kojim se slazem:

Gledao sam Jokica sada u nedelju, protiv nasih juniora. Momak je skroz atipican igrac, visok je oko 210 cm (gruba procena), debeljuskast, spor, los atleta... Igra centra, ali je neverovatno raznovrstan: cesto prenosi loptu preko pola, ima izuzetno dobar sut sa poludistance i za tri (pogadja i neke step back trojke kao Novicki ), napada i ulazom i ledjima, sve vidi i odlicno dodaje... Bas nezgodan napadac, a odlican je i u skoku. U odbrani se prilicno muci, ali ima dovoljno visine (a i duge ruke) pa uspeva da smeta protivnicima. U nedelju je bukvalno jedva hodao i delovalo je kao da ce svakog trenutka da padne na parket (ne daj Boze)... Da li su to problemi sa kondicijom ili je bio nesto bolestan-ne znam. Kako god, decko je za 20-ak minuta ubacio 20+ poena. Ukoliko bude radio na telu i kondiciji moze da bude bas nezgodna petica sa raznovrsnim napadackim arsenalom.
  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
Pominjani Jokic iz Vojvodine presao u Megu. Jel on neki rod Petru Jokicu koji je takodje iz NS dosao u Megu, pa ove sezone presao u Metalac?
Nije mu rod, prošle godine je igrao regionalnu juniorsku (kadetsku) ligu u Somboru i bio potpuno nepoznat da bi se ove godine za njega borili svi veliki Bgd klubovi. Verovatno je jedan od razloga zbog koga je potpisao za Megu i to što će ga trenirati i obučavati Dejan Milojević. Takođe, ovim dovođenjem Mega ima još ozbiljniju ekipu za kvalifikacioni turnir Evrolige u Beogradu. C. zvezda, Mega, Partizan, Cedevita, Insep... biće jako zanimljivo.
Link to comment

Stars iz Sarajeva osvojio prvi kvalifikacioni turnir u Rimu, u finalu dobili Fener 18 razlike:http://www.euroleague.net/main/results/showgame?gamecode=16&seasoncode=JT12#!boxscoreInace Zvezda ce imati sjajnu petorku ako svi budu igrali a verovatno hoce, bice uzivanje gledati Rebica, Djukanovica, Gudurica, Tejica i Ristica ponovo u istom timu.

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...