Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Da li stvarno Miljenović i Micić ne mogu da igraju zajedno ili je to trip selektora?
U FMPu su mogli. Ali totalno mi je fantomski da je Miljenovic stavljen u drugi plan. Decko je mozak ekipe i najbolji igrac. Naravno, kad god je zagustilo, morao je njemu da se okrene na ovom prvenstvu.
Link to comment
Da li stvarno Miljenović i Micić ne mogu da igraju zajedno ili je to trip selektora?
Zadnjih 15 minuta kao da je igrala ista petorka. Valjda nije hteo nista da menja kad ih je vec krenulo.
Link to comment
U FMPu su mogli. Ali totalno mi je fantomski da je Miljenovic stavljen u drugi plan. Decko je mozak ekipe i najbolji igrac. Naravno, kad god je zagustilo, morao je njemu da se okrene na ovom prvenstvu.
Volim ja Vasilija, al jbg. što se tiče ovoga - pa nije tajna da je on jedan od najvećih projekata Zalizanog... Edited by Jose Raul Capablanca
Link to comment

da citiram post sa jednog hrvatskog foruma:Miljenović je došel u finale sa svojom ekipicom. Kakav je to španer kad u zadnjim sekundama lakoćom gađa bacanja 6-6, a cijelu taku se muči sa šutom. Apsolutni nasljednik Tripkovića. Nadam se da bum ga sljedeće sezone imal priliku gledat u NLB ligi:Hail:

Edited by kojot
Link to comment
da citiram post sa jednog hrvatskog foruma:Miljenović je došel u finale sa svojom ekipicom. Kakav je to španer kad u zadnjim sekundama lakoćom gađa bacanja 6-6, a cijelu taku se muči sa šutom. Apsolutni nasljednik Tripkovića. Nadam se da bum ga sljedeće sezone imal priliku gledat u NLB ligi:Hail:
Ovako nesto mogu samo Hrvati da nam pozele <_<
Link to comment

kad bi komsije (koji su btw, dobili nas u nezgodnoj grupi kvalifikacija za wc2012 :D ) samo cule da mu je nadimak "mali Drazen"..edit - pismenost..

Edited by lord_s
Link to comment

Evo gledam, mi igramo finale, Turci igraju za 5, a Poljaci za 9 mesto... A i jedni i drugi su nas dobili u kvalifikacijama...Šta ti je sport...

Link to comment
Evo gledam, mi igramo finale, Turci igraju za 5, a Poljaci za 9 mesto... A i jedni i drugi su nas dobili u kvalifikacijama...Šta ti je sport...
Turci igraju za bronzu, Poljaci za 5 mesto :)
Link to comment

Miljnovic pod hitno mora da pocne da jede tri teleca odreska dnevno i radi u teretani. Izgleda kao les na terenu, a vidi se da kosarku ima u malom prstu.

Edited by tkd7334
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...