Jump to content
IGNORED

mladje kategorije


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

ast/to na kraju 16/8 naspram 8/16... pa ne igra se tako kosarka djeco :(Joj sta cemo da radimo ovoj Argentini, nece im biti dobro.

Link to comment

Ne moze vise da se gleda ona latvijska televizija, izvinjavaju se i kazu da kojotuju samo za podrucje Latvije :(Taman sam mislio da pogledam kako se Amerikanci izivljavaju na Poljskoj.Naravno bice prenosa polufinala na standardnim sajtovima ali uz komentar onog degena.

Link to comment

valjda prenose samo europljane na EUROsportu?

kojotuju
zajebani ste :D Edited by John_Malkovich
Link to comment
Bice na eurosport 2, bar su tako najavili. Juce su prenosili samo litvance, a danas bi trebalo oba polufinala.
Ima nešto od 17.oo-18.45h Ali cenim da je to samo skraćeni snimak utakmica od juče...I kad su te tekme po našem vremenu? Jel smo mi u letnjem vremenu GMT+1 ili GMT+2?
Link to comment
Propusti ti priliku da uzmes laganih 240e :(
jebiga sad. bolje da ne upadmen u kladjenje ponovo, sricom ona odvratna carinska administrativna kontrola me pomogla udaljiti od toga i definitivno.
I kad su te tekme po našem vremenu? Jel smo mi u letnjem vremenu GMT+1 ili GMT+2?
2 Edited by John_Malkovich
Link to comment

Ja sam juce gledao prenos Litvanija - Poljska. Evo programa sa sajta eurosprt srbija, valjda je tacan.

18:58KOŠARKAKOŠARKA: SP do 19 god. Letonija (47min)19:45VESTIVESTI : VESTI (29min)20:14KOŠARKAKOŠARKA: SP do 19 god. Letonija (106min)
Pise live pored oba prenosa kosarke. To bi trebalo da znaci da prenose samo drugo poluvreme Litvanije (da, beach soccer je vazniji angry.gif ) i celu nasu utakmica.
Link to comment

ponekad covk zamisli da se treninzi mladih kanaca sastaju od malo random trcanja, skakanja i ucenje (u teoriji) kljucnih kosarkaskih pojama. Ovo je uostalim i potvrdjeno player x espnlamb: "uuhhmm, we just didnt make shots, they made some big shots"da li znas nesto drugo izanalizirati? ovako je ikod vecine seniora.zamisli da je pop rukovodi neki nacionalni razvojni program usa. pa oni bi poslali 20:u selekciju koja bi oprale sve u svakoj kategoriji.

Edited by John_Malkovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...