Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

jesam ovde pitala za suncokret koji pozeleni..naime videla sam i kod drugarice u nekom testu isti takav suncokret...jeej nisam luda!ne vidim samo ja zeleni suncokret!

Link to comment
jesam ovde pitala za suncokret koji pozeleni..naime videla sam i kod drugarice u nekom testu isti takav suncokret...jeej nisam luda!ne vidim samo ja zeleni suncokret!
mozda je taj suncokret sto kupujes uvezen iz kine, onaj kineski beli luk poplavi, sto semenke ne bi pozelenele.
Link to comment
mozda je taj suncokret sto kupujes uvezen iz kine, onaj kineski beli luk poplavi, sto semenke ne bi pozelenele.
koji, onaj sto nema cenove nego je iz jednog komada, ko crni?
Link to comment

aman, bio taj, tj ima i dalje, a neko kratko vreme bio bluk iz mrezice koji je bio plavetno ljubicanstven u tragovima spolja, koji kada ga oljustis unutra su cenovi integrisani u jedan veliki ne-cen.

Link to comment
Pa TI si videla, phtanje je da li je i onaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
nabavila sam svedoke..ha!nisam ni ja od juče sa svojim ludilom pa da pustim da prodje bez svedoka!
Link to comment

Kako da ispecem pile?Retko kad imam prilike da spremim nesto sto nije za dvoje + imam neki kuvar, cije recepte uglavnom nemam zivaca da isprobavam = imaju "recept" za pile, a sutra imam kome da ga pravim. Problemi nastaju kad napisu 220 stepeni i oko cuku vremena unutra. Jel to ok?

Link to comment
Kako da ispecem pile?
na soli. stavis 300./400. grama morske na dno posude oko, naglasavam, oko pileta da se ne lepi, i sat, sat i petnaest minuta na 220c.najlepsa korica/kozica ikad'.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...