Jump to content
IGNORED

Recepti, kulinarski trikovi i omiljena jela - borba protiv gladi


msmodesty

Recommended Posts

sa puno poverenja sam sledila sva vaša uputstva i napravila najgori krompir u životu. masan, žilav, pomalo živahan ali svetložut.virila sam kroz staklo u strahu da se papir ne zapali. ovaj je izgleda dobrog kvaliteta, ali nije za recikliranje jer se zdravo zamastio.kad zaboravim debakl, možda ću da probam da pomfrit pečem duže i na 200 stepeni.vraćam se prženju u vrelom zejtinu i ceđenju na kuhinjskom papiru. a kad mi je do nemasnog krompira, mogu da ga obarim ili ispečem u ljusci.
Da nisi koristila svez krompir?Ovaj moj je "delimicno przen" pa smrznut... Mozda je u tome trik.
Link to comment
Da nisi koristila svez krompir?Ovaj moj je "delimicno przen" pa smrznut... Mozda je u tome trik.
smrznuti, frikomov, koji bude sasvim pristojan kada se isprži u dubokom ulju i dobro ocedi na kuhinjskom papiru. imam utisak da je čak manje masan od ovog današnjeg neuspelog pokušaja.
Link to comment
Neverovatno... Isto... Pa kako ti je uspelo da bude masan? Stavljala ulje?
nisam stavljala ulje. poređala po papiru za pečenje i sa sve plehom stavila u rernu zagrejanu na 180. pekla 15 minuta, pazila da ne izgori. videla sam da ne valja, ali nisam vratila da se dopeče, jer je ramstek na tiganju bio gotov, a on je trebalo da bude zvezda obeda i on je ispao kako valja, tako da se nisam preterano sekirala.
Link to comment
sa puno poverenja sam sledila sva vaša uputstva i napravila najgori krompir u životu.
nisam stavljala ulje. poređala po papiru za pečenje i sa sve plehom stavila u rernu zagrejanu na 180.
visoka temperatura, papir, krompir smrznut, nista ulje.
:fantom:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...