June 2, 201610 yr L'Eau par Kenzo taj ti je moj omiljeni, mada ne moraš da kupiš jer ovog leta neću u Novi pa te neću njuškati ^_^
June 2, 201610 yr imala i njega, topik mi je svjedok, fini je, sad bih neki manje vodenast vise drvenast, ali ne tezak izdajnice, s kim cu mantije da jedem!
June 2, 201610 yr imala i njega, topik mi je svjedok, fini je, sad bih neki manje vodenast vise drvenast, ali ne tezak izdajnice, s kim cu mantije da jedem! neki lalique?
June 2, 201610 yr http://www.fragrantica.com/perfume/Hermes/Un-Jardin-En-Mediterranee-19.html Ranije sam koristila un jardin sur le nil, pa sam presla na ovaj mediterranee. Meni je inace cela hermes un jardin...kolekcija jako lepa, a mislim da mediteranee odgovara woody zahtevu
June 3, 201610 yr http://www.fragrantica.com/perfume/Hermes/Un-Jardin-En-Mediterranee-19.html Ranije sam koristila un jardin sur le nil, pa sam presla na ovaj mediterranee. Meni je inace cela hermes un jardin...kolekcija jako lepa, a mislim da mediteranee odgovara woody zahtevu Ja sam skroz zaljubljna u ovu mediteransku. Ima li negde u Bgu ista da se kupi, kad sam pre par godina tražila nije bilo ni pomena . Plus kolike su cene tamo i ovde ako ima, ako poznavaoci i ljubitelji znaju :)
June 3, 201610 yr Ja sam skroz zaljubljna u ovu mediteransku. Ima li negde u Bgu ista da se kupi, kad sam pre par godina tražila nije bilo ni pomena . Plus kolike su cene tamo i ovde ako ima, ako poznavaoci i ljubitelji znaju :)Pa ja nisam kod nas vidjala hermes parfeme. Mislim da ih nema. A cena za ove un Jardine od 100 ml je oko 80-85 eur
June 3, 201610 yr Ja sam skroz zaljubljna u ovu mediteransku. Ima li negde u Bgu ista da se kupi, kad sam pre par godina tražila nije bilo ni pomena . Plus kolike su cene tamo i ovde ako ima, ako poznavaoci i ljubitelji znaju :) ovde
July 20, 20169 yr jel koristi neko cavalli gold. kakav je? inace u airport sitiju se pojavio neki mini free shop pa ko ima vremena neka skokne. radi do petka 2 pm.
November 24, 20169 yr jel koristi neko cavalli gold. kakav je? inace u airport sitiju se pojavio neki mini free shop pa ko ima vremena neka skokne. radi do petka 2 pm. Gde gde? Ili ime?Očekuje me jedan rođendan ;-)
November 24, 20169 yr ma diplomatic free shop ???? otvori se jednom godisnje na par dana. ali ako imas nekoga sa dipl pasosem mozes otici
Create an account or sign in to comment