Jump to content
IGNORED

Parfemi


msmodesty

Recommended Posts

kako vam je parisienne kiselkast? :unsure: ili sam ja nesto pomesala, ili mi se cini da sam ga videla/probala u dve verzije ona tamnije bocica je bila onako pomalo slatka/teska/tetkasta a ova svetlija ok laganija? ko zna sta sam ja probala ^_^e da, sad se setih skoro poklonih ovaj Lancome - Lancôme Ô de L'OrangerieDaria-Werbowy-O-de-lorangerie-Lanc%C3%B4me.jpga mnogo je dobar, sad mi dodje da kupim i sebi :cry:

Edited by lostfanforever
Link to comment
A i dobila sam poklon Versace Vanitas. Neverovatno koliko je dobar. Ko bi reko...jako otmen. Svez i prodoran. Kunem se da sam dama s njim.
uzela tester vanitasa edt, predivno miriše al čini mi se da se izgubi posle sat-dva...jel i kod tebe tako il sam zabola neki šnj tester?
Link to comment

pa ne znam sad. ja se na ovu toplotu jos i pomazem i vanitas losionom pa mi se cini da traje sve to tako ukupno sasvim solidno.ne mozes to da znas sa svojim parfemom. samo tudje mozes da osetis.. :D

Link to comment

setam nedavno njujorskim sohoom za vrijeme neke modne guzvancije u istoj onoj majici na kojoj pise 'i want six'. six dakle, ne sex, kao sto mnogi ocekuju, al dobro to je bio mali twist, i onako me tamo ne znaju. uglavnom, htjedoh reci da 'ladno dobih 6 testera dot-a iz ruke mladog venecuelanca, koji je imao samo jedan gaf, sjedio je tackastoj bubi na cvjetice. miris je malo previse sladunjav za moj ukus, sad moram da vadim iz naftalina ono malo dragih u zenskom oblicju, a takvih sada nema u mojoj epsilon okolini.

Link to comment
zelim da mi se pokloni Minotaur
joj, koliko je meni to zeksi miris. kazali mi da je zeldi, ali nisam se polakomila hipsteraju, i dalje mi je divan, evo vec 15 godina sigurno
setam nedavno njujorskim sohoom za vrijeme neke modne guzvancije u istoj onoj majici na kojoj pise 'i want six'. six dakle, ne sex, kao sto mnogi ocekuju, al dobro to je bio mali twist, i onako me tamo ne znaju. uglavnom, htjedoh reci da 'ladno dobih 6 testera dot-a iz ruke mladog venecuelanca, koji je imao samo jedan gaf, sjedio je tackastoj bubi na cvjetice.miris je malo previse sladunjav za moj ukus, sad moram da vadim iz naftalina ono malo dragih u zenskom oblicju, a takvih sada nema u mojoj epsilon okolini.
:)
Link to comment

Juče cunjala po gradu i naletim na Guerlainov La Petite Robe Noire. Baš mi se dopao, odavno me se nešto nije tako dojmilo. Inače sam velika konzerva kad su u pitanju parfemi, jedva se nateram da zađem van teritorije mojih standardnih favorita i to posle 3-4 testiranja na koži. LPBN sam odmah špricnula na zglob, vrlo lepo i polako se razvijao i jako je postojan. Na samom početku je jako uzbudljiv, višnja i čokolada se zabodu direktno u mozak i prati ih neki seksi zadimljeni ton koji ne umem da identifikujem. Sledi relativno dosadna faza kad samo mirišu voće i bombone, ali sam završetak je predivan, ne postane babasto sladak ili puderast, već blag i romantičan. Mislim da će se dopasti onima koji vole Cartier Delice i Pradinu Candy (Delice koristila, Candy ne, malkice mi je bio presladak i nikad nije prosao testiranje), mada mi je LPBN kompleksniji i odrasliji nego ovi.

Edited by fluffer
Link to comment
  • 2 months later...
Al' su ovi Juliette parfemi postojani, nije to Italijan već Francuz, bre! Samo još da skupim 11520 dinara za najlepši- Midnight Oud. Plakaću al' platiću.
Živela kosmička pravda!Kad- tad doći ću do love, kad- tad ostvariću sve snoveeee!U parfimeriji preko puta Cvetkove pijace (nema Jasminovu oznaku, ali je isti vlasnik) zbog zatvaranja rasprodaja traje već 2 nedelje i sve je u pola cene u odnosu na cene iz Jasmina. Gotovo da je oputošena, ostale neke sitne gluposti i neke skuplji parfemi, a među njima i Midnight Oud, koga sam brže-bolje zgrabila i pohitala ka kasi. Moj je, moj je, samo moj za tričavih 5763 dinara!Ostala su još 3 Juliette parfema, isto po 100 ml, ali su jeftiniji ( Calamity Jane, Citizen Queen, Lady Vengeance npr.4500 i 3500). Ostalo je i drugih parfema još povoljnijih ( bolji je izbor muških nego ženskih), nekih parfmisanih mleka za telo ( npr. Lalik 1800 din), artdeco lakovi za nokte 470 din, Christian Dior ruževi 1800 din, Clarins i Elizabeth Arden kozmetika- kreme, maske za lice, tonici i mleka.EDIT:Imaju i artdeco senke, višebojne, 1100 din. Edited by halloween
Link to comment
ne mozes to da znas sa svojim parfemom. samo tudje mozes da osetis.. :D
so true, rabim ysl jazz live za koji sam bio siguran da ne traje™ duze od sat vremena dok mi zena mi nije rekla kako lepo mirisem!? sutradan posle rabljenja..
Link to comment
U parfimeriji preko puta Cvetkove pijace (nema Jasminovu oznaku, ali je isti vlasnik) zbog zatvaranja rasprodaja traje već 2 nedelje i sve je u pola cene u odnosu na cene iz Jasmina. Gotovo da je oputošena!
Sve vidim prekasno, SVE!pullhair.gif Edited by Valkyrie
Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...