Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Fakat je bezbednije, na papiru.Sve deluje logično, i sigurnije kočenje, i uz/nizbrdice, i manje zanošenje, ali rezultat će biti isti kao što je i uvođenje obaveznog vezivanja pojaseva pokazalo da je procenat izgubljanih života ostao nepromenjen. Ništa oni nisu "sačuvali".Tako će i ovo čudo da za neki promil (ako i toliko) umanji broj bezveznih čukanja, a majmuni sa besnim makinama, koji naravno imaju para za koliko i kakvih god hoćeš guma, će uz moto "Ja vozim dobar auto, a ne krša, mogu i treba da jurim, jer sam dobar vozač" i po snegu da voze bahato i rizično po sve.

Link to comment

njalker u svom genijalnom listingu zemalja gde zimske gume nisu mandatory previdja samo jednu informaciju. u slucaju nesrece u kojoj ste vi krivi zato sto niste imali ne-mandatory gume, vase osiguravajuce drustvo vas nece pokriti. iz svog dzepa placas svu stetu koju napravis. prosto, jednostavno i idealno za sve kurcitelje ovog sveta.

Link to comment
njalker u svom genijalnom listingu zemalja gde zimske gume nisu mandatory previdja samo jednu informaciju. u slucaju nesrece u kojoj ste vi krivi zato sto niste imali ne-mandatory gume, vase osiguravajuce drustvo vas nece pokriti. iz svog dzepa placas svu stetu koju napravis. prosto, jednostavno i idealno za sve kurcitelje ovog sveta.
pa odlicno, to je 10x bolje od zimskih za sve™
Link to comment

Најбоље да се зими на аутомобиле (по могућству Југо) монтирају сличуге (мање је трење, смањиће потрошњу) и да се физички из свих аутомобила уклоне појасеви. Да возимо онако како су наши стари возили саонице и запреге.

Link to comment
Fakat je bezbednije, na papiru.Sve deluje logično, i sigurnije kočenje, i uz/nizbrdice, i manje zanošenje, ali rezultat će biti isti kao što je i uvođenje obaveznog vezivanja pojaseva pokazalo da je procenat izgubljanih života ostao nepromenjen.
Tebi baš jako smeta vezivanje pojaseva?
Link to comment
Nema obuka veze sa tim. Ne uleću oni u makazice zato što n'umeju da voze, barem ne većina njih. Kad je neko govedo, on je govedo. Samo brutalno kažnjavanje to može da reši.
Ne mislim na ovaj slucaj sa makazicama vec generalno na kvalitet vozacke obuke koja je na jako niskom nivou.
Link to comment
Fakat je bezbednije, na papiru.Sve deluje logično, i sigurnije kočenje, i uz/nizbrdice, i manje zanošenje, ali rezultat će biti isti kao što je i uvođenje obaveznog vezivanja pojaseva pokazalo da je procenat izgubljanih života ostao nepromenjen. Ništa oni nisu "sačuvali".Tako će i ovo čudo da za neki promil (ako i toliko) umanji broj bezveznih čukanja, a majmuni sa besnim makinama, koji naravno imaju para za koliko i kakvih god hoćeš guma, će uz moto "Ja vozim dobar auto, a ne krša, mogu i treba da jurim, jer sam dobar vozač" i po snegu da voze bahato i rizično po sve.
Evo i ja da dodam - :isuse:
Link to comment
Fakat je bezbednije, na papiru.Sve deluje logično, i sigurnije kočenje, i uz/nizbrdice, i manje zanošenje, ali rezultat će biti isti kao što je i uvođenje obaveznog vezivanja pojaseva pokazalo da je procenat izgubljanih života ostao nepromenjen. Ništa oni nisu "sačuvali".Tako će i ovo čudo da za neki promil (ako i toliko) umanji broj bezveznih čukanja, a majmuni sa besnim makinama, koji naravno imaju para za koliko i kakvih god hoćeš guma, će uz moto "Ja vozim dobar auto, a ne krša, mogu i treba da jurim, jer sam dobar vozač" i po snegu da voze bahato i rizično po sve.
naravno, a pusenje nije stetno. :isuse:
Link to comment
meni to jedan od carskijih postova u istoriji postova.njaker vise ne nosi snjur :(
Niko njalkeru ne može šnur da uzme. Čovek je living legend lupetanja.Inače, napravili su teško sranje sa ovim pomeranjem. Kao da će sledeće godine da bude nešto drugačije, opet će svi kukati da nemaju para za zimske gume. Trebalo je sada preseći, i gotovo.Ah, da, tačno je da u Italiji ne moraš da imaš zimske gume zimi. U slučaju da imaš lance u gepeku. A nije compulsory ni to, ni zimske gume, samo košta 750 Evrića kazne. :) Dakle, Zakon nigde ne kaže da ti MORAŠ da imaš zimske gume. Samo kaže da ako ih nemaš, popićeš kaznetinu, a i osiguranje neće da ti plati štetu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...