Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Inače polo iz 2004, nema treći naslon za glavu, muž mi kaže da po propisu treba da se ide na Mašinski fakultet da naprave projekt za naslon, pa onda da se nabudži, ali po projektu :blink: .
Naslon obavezan za kola koja se prvi put registruju, važiće valjda od 2012.
Link to comment
1100
1100 prvi put (tras ) :ajde::lol:
Naslon obavezan za kola koja se prvi put registruju, važiće valjda od 2012.
E sad mi je lakše, a i cena se izmenila, videću za koliko hiljada podižem :fashisto: ( sažaljevam slučaj :( ) uz to kola su prešla samo 30.000 km, vozio ih moj ćale do posla + garažirao cool.gif , pa dao meni prošle godine. Prošli put nas na tehničkom pregledu pitali : Da li se ova kola voze :blink: ?Hartmannove informacije su bitno uticale na cenu. Dobro vam ih ne prodado' ;)
Link to comment

Malopre ova dva retarda što vode radijski b92 na televizijskom b92 komentarišu kako će se sada u jugiće ugrađivati nasloni :isuse:. Nema veze što se lupeta, bitno je da se kenja po vlasti.

Link to comment

sto se tice guma ... ne pada mi na pamet da kupujem zimske. nek me kazne 20 puta, jebe mi se. da ne pricam o novoj prvoj pomoci. tolika je frka bila za prsluk, lance, picke materine, a ja i dalje NISTA od toga nemam, a zaustavili su me od 1. decembra jedno 30 puta i niko mi nikad nista nije trazio niti gledao. najbolji su mi imbecili koji se cuknu u sred dana, tipa 12:00, i onda obojica izadju napolje u prslucima :isuse: . kao, revnosni su vozaci. da li idioti shvataju da prsluci sluze NOCU i u uslovima smanjene vidljivosti ...

Link to comment

jebote, tako je i gandi poceo!nemam nis protiv zimskih guma, stavise, razvucem kez preko cele face kad, bar 1 godisnje, zaveje, pa na putu ka mom selu ostavljam iza sebe letnjogumase na uzbrdici.

Link to comment

a što se tiče ovih pribora za prvu pomoć, gde ja mogu ovaj, koji sam kupio prošli put kada su menjali zakon, da vratim, da mi refundiraju, pa da kupim novi?to će biti pitanje za svakog policajca koji me zaustavi i koji bude imao primedbu na gore pomenuto.takođe, ne pada mi na pamet da stavljam zimske gume dok temperatura ne bude odgovarajuća.

Link to comment

Meni ne pada na pamet da ih stavljam ikad. A kada ono belo govno napada do kolena ili kada zaledi ne vozim kola i gotova stvar.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Zimske gume su 1 super stvar i jedino mogu da razumem finansijske razloge da se ne kupe. Do sada imao prednje, sad kupujem i zadnje i bob da me vidi. Ionako mi se dešavalo da zadnji kraj pobegne u blagoj krivini. Što se temeprature tiče, one se troše/loše ponašaju na putu baš pri malo višim, što će teško da se desi od 1.11. do 1. 4. Razlika u ponašanju na putu je ogromna. Ako se redovno menjaju, pri nekoj prosečnoj kilometraži mogu da guraju i tri sezone. Što znatno umanjuje realno trošak, a svakako vredi jedne polu-srčke kad auto "poleti" na kočenju ili u krivini ili ne može da izvuče uz Nemanjinu npr.

Link to comment

Ja imam dve zimske i dve univerzalne i zaista to ne može da se poredi. Nikakav sneg nije problem, vozi kao po suvom. Ali na +15 ne nameravam da ih stavljam. Ne moram da čekam baš prvi sneg, ali one se s razlogom skidaju čim otopli.

Link to comment

Dajte ljudi, nemojte bar sa time da se zajebavate. Jeste, tako striktno određivati datume jeste debilno, ali zimske gume jesu neophodnost. Imao na prošlom autu, na ovom odlagao do prošle godine i prvog snega. Ako se sećate, bilo je bum-tras, sneg i led 'mesto ulica. Uostalom, zimske gume jesu izdatak, ali dovoljno je jednom da Vas spasu limara ili ne daj Bože nečeg ozbiljnijeg, i isplatile su se. Tigrice - Tigrice, svaka je zimska (zimi) bolja od najbolje letnje.PS: Zaboravih reći - iako zvuči jako štreberski, samo sve 4 dolaze u obzir, stavljanjem zimskih guma sa na pogonsku osovinu niste rešili problem.

Edited by zorglub
Link to comment

Hmm...a možda bi te ulice neko trebao i da čisti, pa da ne budu led.Možda i kerovima uvaliti po lopatu da makar nešto korisno rade umesto da broje sijalice po kolima.Stalno se potencira odgovornost građana (u ovom slučaju vozača) prema zakonu i državi. Kad ću jednom da doživim da se malo pogledne i na odgovornost države prema građanima?

Link to comment
amo sve 4 dolaze u obzir, stavljanjem zimskih guma sa na pogonsku osovinu niste rešili problem.
Jos jedna stvar, ko ima mogucnost, finansijsku, najbolje je imati po dva kompleta felgi..pa ljetne na jedan a zimske na drugi komplet. Kad sam vidio kako ''majstori'' skidaju ljetnje i stavljaju zimske..ko pajserom cd rom da otvaras...ode guma u qrac.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...