Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da, al se nove kazne primenjuju od 1.1.2010. jer tad valjda stupa na snagu izmena zakona o prekršajima.
Ne, samo poeni se skidaju od 1.1.2010, jer je za to bila potrebna ta izmena. Nove kazne, već od sutra.
Link to comment

a vidi ovo:

U putničkim automobilima i vozilima namenjenim za prevoz opasnih materija mora postojati, na vidnom mestu, uže ili poluga za vuču tih vozila, koji mora omogućavati vuču vozila na rastojanju od 3 do 5 m kada se koristi uže, odnosno do 3 m kada se koristi poluga.
i to u kabini? :isuse:
Link to comment

a nova kategorizacija ce vaziti od nepoznatog datuma kada uvedu informacioni sistem. auto-skole pretrpane, njima MUP nije dao jasne instrukcije, raspad...kakav zakon, takva i implementacija..

Link to comment
a vidi ovo:i to u kabini? :isuse:
a daaaaajte, svaki sat ubacim nesto novo u kabinu /:da, kazne od sutra, bodovi od NG, s tim sto su rekli da ce nam do NG tolerisati manje prekrsaje (: to je kao edukacija (((: e sad, sta je manji prekrsaj je diskutabilno (:
Link to comment
i, sta je istina? danas je sreda, sutra je cetvrtak.
pojma nemam :lol: jutros na beta-rfi pominjali petak :unsure: a u krajnjem slucaju, nemam razloga da se pojacano interesuejm, ideoloski sam protivnik pontijakovog posedovanja automobila :lol:
Link to comment
i, sta je istina? danas je sreda, sutra je cetvrtak.
to je velika misterija (: mada meni malopre rekli u osiguranju da mogu vec sutra da mi traze ovaj Evropski izvestaj /:mislim da ce nam istinu otkriti broj policajaca na ulicama ujutro (:
Link to comment

Ukoliko se u kontroli saobraćaja zatekne vozač koji, osim srpske, poseduje iinostranu vozačku dozvolu, policijski službenik će na licu mesta oduzeti inostranuvozačku dozvolu.Oduzeta vozačka dozvola će biti dostavljana ministarstvu nadležnom zaspoljne poslove radi vraćanja organu koji je oduzetu vozačku dozvolu izdao.Ukoliko se u kontroli saobraćaja zatekne vozač koji poseduje dve ili višeinostranih vozačkih dozvola policijski službenik će oduzeti vozačku dozvolu koja jekasnije izdata.

Link to comment

Jel trebaju zimske gume? Search nije izbacio ništa o tome osim da će ministar doneti pravilnik o zimskoj opremi gde će valjda i to biti regulisano ali nisam našao ništa o pravilniku. Nije donešen ili moj google ne radi?

Link to comment
Jel trebaju zimske gume? Search nije izbacio ništa o tome osim da će ministar doneti pravilnik o zimskoj opremi gde će valjda i to biti regulisano ali nisam našao ništa o pravilniku. Nije donešen ili moj google ne radi?
valjda mogu ili letnje sa sharom > 4mm + lanci ili zimske. Edited by holden kolfild
Link to comment
valjda mogu ili letnje sa sharom > 4mm + lanci ili zimske.
Fala, nađoh i sam nešto slično u međuvremenu ali nezvanično, od pravilnika ni traga i glasa. Ako ga neko nađe nek' metne link, fala mu unapred.Biće veselo sutra.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...