Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

meni je stajalo nesto u fazonu (pre nekih nedelju dana tako da ga vise nema u arhivi) kako je otkriven i on je sve priznao...bla...bla...i siguran sam da je nesto od toga bilo povezano hyperlink-om koji me je odveo do grada. obavestenje je bilo u 'gradovi'.

Link to comment

nema istog... ppatku ovog komšije se čuvaj... osim naravno scorpia <_< Открили смо шпијуна! Открили смо га у близини нашег складишта. Шпијун нам говори да потиче из града Pexopolis, који је на острву Jainios. Овог шпијуна смо "пензинисали" како би га онемогућили да пренесе још информација.

Link to comment

meni je bilo nesto kao 'uhvatili smo ga pre nego sto je uspeo bilo sta da prenese, bio je kooperativan otkrio nam je sta ima u svom skladistu...bla...bla)'. na zalost ne mogu da dokazem, ali sam siguran da je bilo hajperlinka koji sam i ja tek kasnije, slucajno video.mozda zavisi od velicine skrovista, broja spijuna itd. kako tvog tako i njegovog.

Link to comment

e pppatak, bem te de si dosad bio <_< rado, čim krene sledeći put, budući da se retard ne obazire na vapaje prvog komšije i člana saveza, diga ;))

Link to comment
Kronos Utils 0.6 - korisna alatka, ali ima nekih problema sa parsiranjem vremena u srpskoj lokalizaciji.Ovde je moja zakrpa:http://rapidshare.com/files/206726462/support.js.htmlZamenite support.js ovim i trebalo bi da računanje vremena bude ok i u srpskom. (Mislim da će svega deset downloada raditi. Iz nekog razloga na PPP ne mogu da attachujem ni zipovani fajl, pa ako neko ne bude mogao da downloaduje, neka šalje PM).
Poslao sam im zakrpu i pre par meseci je ubačena u zvaničnu verziju Kronos Utils-a, tako da je sada lakše - dovoljno je skinuti najnoviju verziju i dodati http://s1.ikariam.rs/* na Included Pages (pod Tools/Greasemonkey/Manage User Scripts u Mozilli). Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment
ma koji scorpioneki MJokic91 me odvalio....
evo ga opet .... <_< sad ću da ga spamujem .....meni ne pomaze ali nadam se da njega barem nervira :lol: Edited by eye of the beholder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...