Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

nemam od cega da je pravim. sve sam novce spizdio na obrazovanje. <_<
mi, siledzije, bas volim te obrazovane. presrecemo ih i otimamo im novac za uzinu. samo ti nastavi da se obrazujes.
Link to comment
sta da ti kazem, nemam novce ni za uzinu. :huh:
kad sam rekao novac, mislio sam na resurse. <_<
Link to comment

nemoj dzaba na put kretat, imam golema skladista. ;) na novoj koloniji sam prvo izidao skladiste. znam kako sam se proveo kada sam bio zelen. oteli mi sve zlikovci. angry.gif

Link to comment

ponudio bih ti savez, ali mnogo si daleko od mene da bih mogao da te zastitim od napada. tacno 10 sati putovanja.ja uopste nisam trosio lovu na nadogradnju skladisa. imam jaku vojsku koja moze da zastiti grad, a ako me neko jaci napadne (jos uvek se nije desilo od kada sam napravio vojsku) , samo preselim resurse u drugi. pravi vojsku i pljackaj.

Edited by kojot
Link to comment

šta je tačno trgovinski sporazum i kako se "koristi"?Isto pitanje i za diplomatske pojene (znam da se koriste za sklapanje trgovinskog sporazuma)Zašto članovi saveza govore da imaju slobodna mesta u muzeju? I da li ja koji nisam došao do nivoa da gradim muzej, mogu da se prijavim?

Link to comment

kolko se ja razumem, a ne razumem se mnogo, zidar ne obara cenu vec povecava proizvodnju. shodno tome moze biti izgradjen samo u koloniji koja je na ostrvu mermera.

Link to comment

Dosao sam do nivoa "Guvernera" u vojsci gde je napisano

ГувернерОпис: Ако запошљавамо службенике, можемо не само да нападнемо други град, већ и да управљамо њиме. Убрзо ћемо користити богатство других за личну корист и наш град ће моћи да се уздигне користећи њихове ресурсе. Омогућава: Окупацију
Kako da pocnem da koristim resurse drugih kolonija a da ne koristim pljacku, nego da pocnem da upotrebljavam njihove resurse kao moje.Da li neko to koristio?I da, ove "okupacije" nema nigde u bibljoteci. U cemu je kvaka?
Link to comment

Moze li neko da mi objasni od cega ovisi uspeh spijuna ???Imam skroviste na 15 nivou i vec par puta se desilo da mi spjun bude otkriven iako je rizik samo 5 % ?! A nekad prodje i sa preko 30 % ! Da li je to pitanje ciste srece ili ...Da li na uspeh utice ukupan broj spijuna u svim mojim gradovima ili samo u onom gradu odakle saljem spijuna ? Svaki savet dobrodosao ;)

Link to comment
Moze li neko da mi objasni od cega ovisi uspeh spijuna ???Imam skroviste na 15 nivou i vec par puta se desilo da mi spjun bude otkriven iako je rizik samo 5 % ?! A nekad prodje i sa preko 30 % ! Da li je to pitanje ciste srece ili ...Da li na uspeh utice ukupan broj spijuna u svim mojim gradovima ili samo u onom gradu odakle saljem spijuna ? Svaki savet dobrodosao ;)
moras da odmaras spijuna, odnosno moras da napravis pauzu posle neke misije. mislim da nadogradnja skrovista samo povecava broj spijuna koje mozes da napravis.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...