Jump to content
IGNORED

Yokoso! Japan


Yoyogi

Recommended Posts

3 minutes ago, Ros said:

pogledao sam gomilu youtube klipova. mora se planirati jer se ima toliko toga videti, a malo vremena


Pa i ja evo gledam i youtube klipove, i blogove, sve živo što nadjem, a čini mi se da mi se sve to sad izmešalo i da ću se totalno pogubiti kad stignem na lice mesta :lolol::ph34r:

Link to comment
Just now, Leia said:


Pa i ja evo gledam i youtube klipove, i blogove, sve živo što nadjem, a čini mi se da mi se sve to sad izmešalo i da ću se totalno pogubiti kad stignem na lice mesta :lolol::ph34r:

 

onda napravi listu na google maps i oznaci sve sto nadjes da ti je interesantno, pa ces onda videti na licu mestu sta i kako

Link to comment

Faljen Isus, od poslednjih OI ima više znakova na engleskom. Dok je to nekada bila kocka u koju liniju metroa da sedneš i gde da presedneš.

  • +1 1
Link to comment

IMG_9904.jpeg.661cb94606412f06743b980b0cc5ebe7.jpeg

 

IMG_9905.jpeg.b1ff879765a9f87fcac36d74ff666eb4.jpeg

 

U ovaj iskusno nisam ušao. Sledeći je bio…još gori. Neko me vatao za dupe.

  • Haha 1
Link to comment
Posted (edited)
3 minutes ago, Ros said:

 

onda napravi listu na google maps i oznaci sve sto nadjes da ti je interesantno, pa ces onda videti na licu mestu sta i kako


Da da  naravno pravim i google maps listu, ali toliko toga ima, opet me hvata panika :ph34r:

 

@dragance Jel taj metro u vreme nekog špica na posao/s posla ili je stalno tako? Nivo panike lagano raste :lolol:

Edited by Leia
Link to comment
2 minutes ago, dragance said:

Faljen Isus, od poslednjih OI ima više znakova na engleskom. Dok je to nekada bila kocka u koju liniju metroa da sedneš i gde da presedneš.

 

true. ali je svakako nivo engleskog jezika prilicno los.

  • +1 1
Link to comment

Verovatno ima predefinisanih dnevnih tura koje se tamo nude pa idi po tome u svojoj režiji.

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

IMG_9904.jpeg.661cb94606412f06743b980b0cc5ebe7.jpeg

 

IMG_9905.jpeg.b1ff879765a9f87fcac36d74ff666eb4.jpeg

 

U ovaj iskusno nisam ušao. Sledeći je bio…još gori. Neko me vatao za dupe.

 

da si zensko, onda si mogao ovaj ulaz da koristis

Опис фотографије није доступан.

Link to comment
3 minutes ago, dragance said:

Neko me vatao za dupe.

 

zvučiš kao da se žališ...

  • Haha 3
Link to comment
2 minutes ago, Leia said:


Da da  naravno pravim i google maps listu, ali toliko toga ima, opet me hvata panika :ph34r:

 

@dragance Jel taj metro u vreme nekog špica na posao/s posla ili je stalno tako? Nivo panike lagano raste :lolol:

Ovo je bilo u špicu. Gužve uvek ima, ali je ovo  baš bilo ekstremno. Imaju i vagon(e) samo za žene.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Leia said:


Da da  naravno pravim i google maps listu, ali toliko toga ima, opet me hvata panika :ph34r:

 

@dragance Jel taj metro u vreme nekog špica na posao/s posla ili je stalno tako? Nivo panike lagano raste :lolol:

 

preporuka je da izbegavas metro od 7-9 i 18-20

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Ros said:

 

true. ali je svakako nivo engleskog jezika prilicno los.

 

Nije cak samo to, nego i kad pristojno govore engleski, cesto bih imao utisak da se ne razumemo i da ne mislimo bas na istu stvar. Nije Kopola slucajno bas tamo snimala film bas onog naslova.

Link to comment
1 minute ago, Eleniko said:

 

zvučiš kao da se žališ...

Ne žalim se. Više sam bio u fazonu “joj, ko je 🥰:D 

Link to comment
Just now, Kampokei said:

 

Nije cak samo to, nego i kad pristojno govore engleski, cesto bih imao utisak da se ne razumemo i da ne mislimo bas na istu stvar. Nije Kopola slucajno bas tamo snimala film bas onog naslova.

 

ima tu i kulturoloskih stvari. vrlo se mora paziti sta se pita jer ce japanac gledati da ti pozitivno odgovori

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...