Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Nemojte nikako... na svaki pokušaj bana pixie, maistor će da detonira pivo cool.gif
a samo da znate, svaka flaša je nemilosrdno promućkana.
Link to comment

nije bas hejt, al' ne kontam najbolje ovu modu trudnickih bluzica i haljinica.fakat je zenski struk najbitniji element figure, ono sto zenu cini zgodnom/skladnom/zenstvenom/elegantnom.koja je svrha sakriti ga iza nafaltane ponjave ?

Link to comment
Ali dobro, vas dve verovatno na ovu temu dolazite da oplakujete te koje ni grama modnog ukusa nemaju.
Ne, ja na ovaj topik ne dolazim sa papirnim maramicama. Nema potrebe. Modni ukus je individualna stvar. Meni uopste ne smetaju tudji modni i estetski promasaji. Ja mogu, naravno, da kazem da mi se nesto svidja ili ne svidja. Sve na tome i ostaje.
Link to comment
:) Modna pravila :D Ako imaš kratak vrat izbegavaćeš rolke.Ako imaš kratke noge izbegavaćeš bilo kakvu odevnu kombinaciju koja će ih dodatno skraćivati. Kad farbaš kosu, je l biraš tonove koji ti idu uz ten/oči ili se vodiš slikama manekenki sa pakovanja?Kad se šišaš, je l ti bitan oblik lica ili giljaš nešto po svaku cenu iako ti ne stoji? Videle sam sliku pa ću prestati sa pitanjima.
To nisu modna pravila. To su dobri trikovi za one koji zele da neutralisu eventualne nedostatke. Oni koji se ne drze tih preporuka to verovatno rade iz neznanja ili iz nedostatka zelje da maskiraju (moda im to ne znaci puno). Oni koji ih se drze imaju zelju da koriguju anomalije. Kada bi zakonom bilo propisano onda bi se kaznjavalo. A posto nije zakonom propisano - sta? - treba podsmejavati, osudjivati?
Link to comment
nije bas hejt, al' ne kontam najbolje ovu modu trudnickih bluzica i haljinica.fakat je zenski struk najbitniji element figure, ono sto zenu cini zgodnom/skladnom/zenstvenom/elegantnom.koja je svrha sakriti ga iza nafaltane ponjave ?
:lol: kukovi i pupkovi uvek imaju moju podršku :wub:
Link to comment
nije bas hejt, al' ne kontam najbolje ovu modu trudnickih bluzica i haljinica.fakat je zenski struk najbitniji element figure, ono sto zenu cini zgodnom/skladnom/zenstvenom/elegantnom.koja je svrha sakriti ga iza nafaltane ponjave ?
svaka žena je jedinstvenanemamo sve skladni struk ili ga nemamo uopšte:(
Link to comment
A posto nije zakonom propisano - sta? - treba podsmejavati, osudjivati?
Apsolutno DA! I biti sto brutalniji pri tome, ne bi li se takvi izdresirali da nas vise ne nerviraju. A posto podsmejavanje takodje nije zakonom zabranjeno, ne mozes nam nista <_<
Link to comment
Apsolutno DA! I biti sto brutalniji pri tome, ne bi li se takvi izdresirali da nas vise ne nerviraju. A posto podsmejavanje takodje nije zakonom zabranjeno, ne mozes nam nista <_<
Ha-ha ... pa i necu vam nista :lol: A ponajmanje da dresiram ljude (sa psom je bilo neophodno). Sto se tudjeg autfita tice mene to ne nervira. Bilo bi mi ispod casti. Uostalom, vise sam fokusirana na svoj. Apsolutno harmonicnija varijanta. cool.gif Btw, mnoge stvari nisu definisane zakonom ali jesu vaspitanjem i lepim manirima.
Link to comment
To nisu modna pravila. To su dobri trikovi za one koji zele da neutralisu eventualne nedostatke.
nije shija nego vrat :rolleyes: anyway, it's what's inside that counts. ko shisha prvi utisak i vizuelni momenat uopste.jel tako, momci? :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...