Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

onaj povodac za bebeproduct-6751174.jpg
apsolutni hejt... tela sam jednu mladu gospodzicu/bebisiterku da zadavim nekoch kad sam vidla da time seta devojcicu po molu... ona place i vuce to govno, hoche da skine, a ova majmunica je gura da ide brze i jebe joj se sta dete hoche... mamu joj, kako bi ja takima dve tri vaspitne... onako zenski, da se puse
Link to comment

E pa nehumani roditelji vec zasluzuju hejt! Cim tako upregnu decu vec od (naj)manjih nogu.

Edited by cyberwor/L/d
Link to comment
nije bas hejt, al' ne kontam najbolje ovu modu trudnickih bluzica i haljinica.fakat je zenski struk najbitniji element figure, ono sto zenu cini zgodnom/skladnom/zenstvenom/elegantnom.koja je svrha sakriti ga iza nafaltane ponjave ?
Heheh podseti me na grupu na FBu - Guys against tit curtains...savrsen opis za ovu pojavu :D
Link to comment
Ne znam sta vam je, meni npr. ovako nesto deluje jako fino i zenstveno. Iako ne puca struk. villagedress.jpgI stvarno bi bilo zalosno da nije tako.
slatka je haljina, kao i vecina stvari koje ti nalijepis na topik :)ako tkanina lijepo pada struk je itekako nazirljiv bez obzira na sirinu haljine/tunike Edited by morgana
Link to comment

trolcic: u ranim studentakim danima, pricam ja sa nekim kolegama, i oni kazu: devojka x ima struk. ja sva sokirana, ma kako struk, bas nema, sva je ravna.... oni navalili: ima, ima. na kraju jedan rasiri ruke kao da pokazuje jedno metar sirine, i kaze: ma IMA stuk. mukice male inzenjerske, mislili da ima znaci mnogo i siroko.

Link to comment
slatka je haljina, kao i vecina stvari koje ti nalijepis na topik :)
ej pa hvala, od tebe mi je to bas kompliment :) P.S. pretpostavljam da ne mislis na Maistorov six-pack :D
Link to comment
ej pa hvala, od tebe mi je to bas kompliment :) P.S. pretpostavljam da ne mislis na Maistorov six-pack :D
uh, dezorijentisana sam, mislim na ono sto lijepis po modnim vodicima i sl (nisam primjetila da smo na hejtu) :)a i flase su super, kad su na Maistoru :D Edited by morgana
Link to comment
  • 3 weeks later...

kosulja sa kratkim rukavima ispod koje vire rukavi od takodje kratke majce (dugacke necu ni da spominjem). jos kad se otkopca kosulja.... mislim.... sta ce ti kosulja? modni detalj?

Link to comment

prva stvar koju dziberi nauce kad doplivaju u americku korporaciju je da navuku belu majicu sa kratkim rukavima ispod kosulje koja viri onako do ispod brade a plus se kosulja manje prlja.izvodio bi ih na ulicu i posipao kantom govana.

Link to comment
prva stvar koju dziberi nauce kad doplivaju u americku korporaciju je da navuku belu majicu sa kratkim rukavima ispod kosulje koja viri onako do ispod brade a plus se kosulja manje prlja.izvodio bi ih na ulicu i posipao kantom govana.
taj rad, jos kad provire rukavi.... milina. skines kosulju i odmah totalno promenis imidz. elegancija i lezernost. modulano i prakticno. ako na tu kombinaciju obuces i sorc, istaknes svoju decacku crtu. raspale japanke su savrseni aksesoar. SEKSI!
Link to comment

a propos St. angerovih sandala hejt za zene koje nose slicne tvorevine... u mom slucaju ostala sam sokirana drugaricama cehinjama koje se gore obuku u neke super haljinice, suknjice itd i dole drmnu nesto tako kabasto, gumeno i odurno sto upropasti ceo efekat.... :puke:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...