Jump to content

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

3 minutes ago, pt 2.0 said:

Čitam vas i zaključujem da sam totalno zaostala u vremenu.

P.S. Meni kad se napiše “da uradi nokte”, ja to čitam da idu na stavljanje veštačkih noktiju, ne samo da namažu nokte. 

Ne stavljaju sve veštačke nokte, ali stavljaju gel lakove (na to mogu šljokice i govna), koji da bi se namazali i učvrstili UV lampom, mora da se ošteti ploča nokta (turpijom po površini), da bi bolje prijanjalo.

Takođe se skida posebnom tehnikom, ne može acetonom kod kuće, te se tako ulazi u loop odlaska kod noktarke na novu i novu turu (skidanje+ novi lak).

Meni je žao što devojčice komplikuju svoj život tim glupostima i tovare još malo nezadovoljstva svojim telom jer ni nokat više nije nokat ako ne svetli u mraku.

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment
1 minute ago, Tihajeza said:

jer ni nokat više nije nokat ako ne svetli u mraku.

:laugh: nasmeja me sad... mislim da znam to za gel lakove, samo sam smetnula s uma, ima tih lampica i čuda kod moje pedikirke u salonu, a čak mislim da jedna moja drugarica to koristi, ne obične lakove za nokte.

 

bog (a i forum) mi je svedok da volim šminkanje, da me to opušta i zabavlja, volim taj vid udešavanja. i sad po fazama, kako starim, odnos prema tome koje boje i koje teksture stavljam na lice se menja, ali sam uvek zazirala od dela ukrašavanja koje me na bilo koji način ograničava ili mi je nekomotno (tu sad mislim da obuću i odeću). između da izgledam lepo i da mi bude udobno, hence lepo, uvek biram ovo drugo...

Link to comment

Posteno se obradujem kad vidim devojku/zenu bez onih obrva i gel laka na noktima :D. Sto je najludje, 90% njih bi bolje izgledalo bez toga. Valjda ulepsavanje sluzi da budes lepsi... Pri cemu neko ima super nokte i unisti ih tim glupostima. Mada mi se cini da je trend stavljanja trepavica u padu, jedno vreme ih je bilo vise, a mozda je samo moj uzorak nereprezentativan.

  • +1 1
Link to comment

Te veštačke trepavice su mi wtf momenat uvek. JOš uvek nisam video devojku/ženu kojoj su lepo stajale.

Kad god vidim osobu sa namontiranim veštačkim trepavicama, jedva se suzdržavam da javno ne iskažem podsmeh. 

Kako ono nekom može biti estetski lepo, ne mogu da pojmim.

Link to comment

Ne vide se oci od onoga, mogu da zamislim osecaj tezine na kapcima. Mislim da ne bih izdrzala ni 2 minuta sa tim cudom :D, na stranu uvrnuta estetika. 

Da, to nikome ne stoji. 

Link to comment
2 hours ago, Mr.Mxyzptlk said:

najlepsi su kratki nokti.

i najbezbedniji. jos ima i ova moda sa zashiljenim dugim noktima, to je ozbiljno hladno oruzje.

 

mene cudi da to pustaju u avione. :laugh:

 

 

 

 

Link to comment

Ali kako uopšte uspevaju da obavljaju jednostavne svakodnevne aktivnosti, one kandže čine osobu nefunkcionalnom.

 

Pre neku nedelju sam uvenuo ispred bankomata jer dve gospoje ispred mene sa tim polumetarskim noktima nisu uspevale da pre 5. pokušaja pritisnu odgovarajuće dugme na touchscreenu, pakao.

Edited by Halvard
  • Haha 4
Link to comment

kad nemaju olovku kao madame iz our-a osamdesetih dok biraju telefonski broj na modelu iskra eta 80 

  • +1 2
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
11 minutes ago, Halvard said:

Ali kako uopšte uspevaju da obavljaju jednostavne svakodnevne aktivnosti, one kandže čine osobu nefunkcionalnom.

 

 

 

Link to comment

Plus te uvodi u stanje zavisnosti, jer unistis svoje nokte i onda na tri nedelje moras na skidanje i stavljanje novih. Ne nose svi kandze, taj ptica grabljivica stil mi se ne cini dominantnim, ali se svakako vide i prepoznaju gel lak nokti po debljini ( kao da namazes 6 slojeva laka) ili kad izrastu, a u jarkoj su boji.

  • +1 1
Link to comment

vidjala sam i fine nokte sa trajnim lakom (da li je gel ili postoji jos neka tehnologija, ne znam) kod bivse koleginice. obicne, sa prosjecnom duzinom, zgodne utoliko sto se ne moraju dofarbavati na par dana jer je lak neosjetljiv.

steta sto sam uzasno lijena i za njih (a kamoli za one koje moram da njegujem kao odojce), a sad evo citam i da su stetni.

boze koliko me mrzi da lakiram nokte na rukama osim 3x godisnje, da se podsjetim koliko mrzim.

 

 

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...