Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

To zapravo jeste tacno. Oduvek tako rade, cak i dok je Antenna bila sa O2. 

  • Replies 10k
  • Views 1.2m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • dvb-t manijak
    dvb-t manijak

    Pa nije baš. Jeste najmanja od nacionalnih, jeste da neke kablovske imaju veću, ali opet nije zanemarljiva.   Mislim da sadašnja vlast sa najvećim perverznim zadovoljstvom uništava B92 i Stu

  • ali kakvo pucanje sebi u nogu, oni misle da će ljudi masovno da otkazuju SBB da bi gledali Prvu i B92   

  • James Marshall
    James Marshall

    Ovo će prvo biti zlo pa tek ostalo, zaluđivanje naroda, skretanje pažnje a ne bi me čudilo i da cilj bude da se nekim konkretno useru u život kao što se navrzo na ove neke klinke u nekoj školi što su

Posted Images

Au koja glupost...
12 hours ago, DrIlic said:

To zapravo jeste tacno. Oduvek tako rade, cak i dok je Antenna bila sa O2. 

 

realno super im je strategija ( SHR% po godinama)  :

 

 

  2012 2016 2020 2022 2023
PRVA 16.3% 9.6% 11.7% 10.0% 9.2%
B92 8.1% 5.8% 3.5% 2.5% 2.4%
  24.4% 15.4% 15.2% 12.5%

11.6%

 

 

Boldrik ne bi bolje...

 

A ovo je samo po kriterijumu gledanosti, ako se u obzir uzme i ekonomski momenat ( tj zarada od reklama ) nebo je granica...

  • 1 month later...

Fenomenalno 

 

 

ima i deo vezan za @mustang na 01:02 

  • 2 weeks later...

Preminuo Peđa Obradović.

Jbga....



....shiit has hit the fan.

trajala je borba godinama :cry:

trajala je borba godinama :cry:

Da jeste. A maltene je slučajno saznao za bolest...



....shiit has hit the fan.

Ovo kako B92 izvestava o protestu je svinjarija teska, postali su isto djubre kao Kurir, Informer i ostalo smece. 

1 hour ago, Lord Stef said:

Ovo kako B92 izvestava o protestu je svinjarija teska, postali su isto djubre kao Kurir, Informer i ostalo smece. 

 

već dugi niz godina je tako

 

Ko je vlasnik B92?

Ko je vlasnik B92?
Vlasnik dve televizije, Prve i B92, SrÄ'an Milovanović.

..SrÄ'anov brat, Zvezdan Milovanović, vlasnik je TV Kopernikus i poverenik Srpske napredne stranke u NiÅ¡u.

Kupovinom Prve i O2 imperija braće iz Niša znatno je uvećana, jer mnogi njihove firme posluju na Kipru. Preko jedne od njih biće obavljena i kupovina dve televizije sa nacionalnom frekvencijom.

Prema poslovnoj dokumentaciji, SrÄ'an Milovanović već godinama posluje preko of-Å¡or kompanija. Tako je njegova sada već bivÅ¡a firma „Kopernikus Technology“ bila u vlasniÅ¡tvu firmi iz Irske, Delavera, Holandije

b92 je najvece govno pa cak i vise od toga. dno dna. nema dalje. mulj i sta se vec krije na dnu. kurir i co. su pero novinarstva za ovaj skup jadnih idiota. nista dobro da im pozelim. nadam se da ce da se ugase sto pre i da nestanu zauvek! govnari smrdljivi.

B92 nikako ne bi trebalo ugasiti, vec ga jednog (lepog) dana vratiti korenima, dati ga mladim novim ljudima, koji zele da se bave pravim novinarstvom, kulturom i permanentnim buntom u najpozitivnijem smislu. 

Tako i Studio B, koji bi imao i servisnu ulogu Beogradjanima.

Ta dva portala, radio i TV stanice bi trebalo da budu zastitni znak Beograda.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.