Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Novi brendovi postigli uspeh

 

I pored brojnih sumnji zbog razdvajanja od starog koncepta, „Plej radio“ je za kratko vreme postao najslušaniji, kako u Beogradu tako i u celoj zemlji. Pre brendiranja i promene naziva, Radio B92 je u junu 2015. godine bio peta nacionalna stanica, a u Beogradu je bio dvanaesta stanica. Slična stvar dešavala se i sa tranformacijom TV „Foks“ u „Prvu“, koja je za osam meseci porasla za 40 odsto i tako postala najgledanija televizija u udarnom terminu među publikom do 50 godina.

 

 

 

Je li provjerljivo ovo ili je jednostavno dozvoljeno lupati i izmišljati cifre, pozicije i natezati ove "najnaj" momente kao što to i Vučić radi?

Link to comment

Ja mislim da su sve novinarke, prezenterke vesti, prezenterke vremenske prognoze i voditeljke već nekoliko puta izređale u tom TV dodatku. Bilo bi lepo porediti njihove intervjue, uzeti ih na gomilu, od pre x godina, pa da vidimo šta im se u životima i pogledima promenilo...

Link to comment

Ja mislim da su sve novinarke, prezenterke vesti, prezenterke vremenske prognoze i voditeljke već nekoliko puta izređale u tom TV dodatku. Bilo bi lepo porediti njihove intervjue, uzeti ih na gomilu, od pre x godina, pa da vidimo šta im se u životima i pogledima promenilo...

Ma da... To je u principu "oglasni prostor" za tv stanice...
Link to comment

Grk samo gleda da nekom zavali kompletan paket u Srbiji koji poseduje, to mi na to lici, isto se prica i za Blic

 

Blic  (RAS} krcka malo po malo.Zavalili su i onaj sajt za onlajn prodaju...

 

Grk hoce , ali ne pita se samo on za prodaju mora da pita jos nekoga ;)

Link to comment

vidim na vesti na sajtu da ce ta 02tv imati svoj sajt, a da b92.net ostaje i dalje.

zna li neko da li postoje neki planovi vezani za b92.net? realno, posle radija, net redakcija b92.net je jedini brend koji je nastao kao simbol otpora lazima i rezimu. da li postoji mogucnost da od toga bude nesto, neki zametak necega sto bi moglo postati medij koji ne bi isao niz dlaku ovom rezimu? nije to neka neizvodljiva i preskupa misija (pisao sam vec o tome na temi o medijima).

ili je verovatnija ideja da ce to ostati u veb prostoru ovako kako je, pa dok traje, traje. ionako ce sve to preuzeti neki o2.rs ilikako li se vec bude zvalo. znam samo da ovako kakvo je sada nece potrajati.

ko odlucuje o b92.net ? grci? ima li tu onih nekih starih akcionara? ili je to najverovatnije pisi propalo (da zakupljujemo veci server kada se konacno i fb92 ugasi)?

Edited by foto
Link to comment

 

...

neki zametak necega sto bi moglo postati medij koji ne bi isao niz dlaku ovom rezimu?

...

joj brate. od toga mi je majkemi verovatnije da me vrbuju za neki kasting za nedelju mode sutra u 7 sabajle kad izadjem da shetam kuche :(

Link to comment

vidim na vesti na sajtu da ce ta 02tv imati svoj sajt, a da b92.net ostaje i dalje.

zna li neko da li postoje neki planovi vezani za b92.net? realno, posle radija, net redakcija b92.net je jedini brend koji je nastao kao simbol otpora lazima i rezimu. da li postoji mogucnost da od toga bude nesto, neki zametak necega sto bi moglo postati medij koji ne bi isao niz dlaku ovom rezimu? nije to neka neizvodljiva i preskupa misija (pisao sam vec o tome na temi o medijima).

ili je verovatnija ideja da ce to ostati u veb prostoru ovako kako je, pa dok traje, traje. ionako ce sve to preuzeti neki o2.rs ilikako li se vec bude zvalo. znam samo da ovako kakvo je sada nece potrajati.

ko odlucuje o b92.net ? grci? ima li tu onih nekih starih akcionara? ili je to najverovatnije pisi propalo (da zakupljujemo veci server kada se konacno i fb92 ugasi)?

A kako to misliš da izvedu?

Ako je sajt ikada imao taj 1 kredibilitet oni su ga uništili proteklih godina...

Nema tu leba.

Mada vidim da ovi staaari b92-kaši cvile da je "sad vreme da se krene od nule" prizivajući Verana ko neki Tita...

Link to comment

vidim na vesti na sajtu da ce ta 02tv imati svoj sajt, a da b92.net ostaje i dalje.

zna li neko da li postoje neki planovi vezani za b92.net? realno, posle radija, net redakcija b92.net je jedini brend koji je nastao kao simbol otpora lazima i rezimu. da li postoji mogucnost da od toga bude nesto, neki zametak necega sto bi moglo postati medij koji ne bi isao niz dlaku ovom rezimu? nije to neka neizvodljiva i preskupa misija (pisao sam vec o tome na temi o medijima).

ili je verovatnija ideja da ce to ostati u veb prostoru ovako kako je, pa dok traje, traje. ionako ce sve to preuzeti neki o2.rs ilikako li se vec bude zvalo. znam samo da ovako kakvo je sada nece potrajati.

ko odlucuje o b92.net ? grci? ima li tu onih nekih starih akcionara? ili je to najverovatnije pisi propalo (da zakupljujemo veci server kada se konacno i fb92 ugasi)?

sta pricas bre ti :lolol:

 

 

sa druge strane, fascinantno je kako onaj obor za kinika i ekipu i dalje opstaje uprkos svemu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...