Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Loš je bio... Baš loš, nisi ništa propustio...

 

Mislm da pre utorka nema na zvaničnom kanalu, a pogledaj program za sutra, treba da ima repriza tokom dana...

 

Bio je loš a onda je naglo popustio.  -_-

Link to comment

Na B92 upravo ide 'UŽIVO' prodaja nakita telefonskim putem....  :ziga:  :lolol:

 

Cena upravo pala sa 22.000 dinara na 3.499, pa obradujte svoje drage  :fantom:

Link to comment

Ja koliko sam primetio, epizode postave na yt u terminu od 9-12 utorkom, pre je tako bilo ponedeljkom kada je repriza isla dan ranije.Par puta sam pogledao epizode na sajtu kanala dan ranije pre nego sto izbace na yt i to su verovatno radili zbog manjeg prometa.Sada vidim da tamo nema nove epizode.Uglavnom 99% epizoda pogledam na yt, veoma retko kad upalim tv a da nije sport ili poneki put politika.Nase reklame su mi previse zamorne i ubijaju mi volju za gledanjem.

Link to comment

Zadnje vreme došlo kad je novim menaĐerima televizija jedino bitno da čak i u emisijama za poljoprivrednike za voditeljku stave zgodnu cicu. Bez uvrede, ali sumnjamo da je Roksi ikada pomuzla kravu, hranila živinu ili okopavala u plasteniku ...

Edited by stoka
Link to comment

Zadnje vreme došlo kad je novim menaĐerima televizija jedino bitno da čak i u emisijama za poljoprivrednike za voditeljku stave zgodnu cicu. Bez uvrede, ali sumnjamo da je Roksi ikada pomuzla kravu, hranila živinu ili okopavala u plasteniku ...

Vidiš da im nije bitno čim su stavili Roksi.

Link to comment

Vidiš da im nije bitno čim su stavili Roksi.

 

Drugar i ja smo pre jos ihaha godina iskomentarisali kako joj je nadimak od imena legao kao dupe na nosu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...