Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

a i te osamdesete, sve da se zasmeju tahir hasanovic i branko greganovic. ma, revolucionari kano panonski mornar. sve sala salu sustize.

 

meni u subotu u procesu pruzanja ruke drugoj osobi daleko vaznijoj od mene pored koje sam stajao pruzio ruku tahir hasanovic, tako da molim da udje u forumsku evidenciju da na mom epidermu ima iluminatskih i masonskih cestica. a realno se ne znamo sem mozda sa televizora. stvarno sam se osetio magicno!

Link to comment

a ekipa koja ih je vodila se hvalila kako pije kafu sa mirom markovic na pmf (licno cuo cekica kako prica o tome)

 

sto se soder liste tice jedini njen znacaj je kao sto svi znamo ovo

 

serbus zagreb i sad znam napamet. a ni baba kurana nije losa, kakvih je sve tu njuski bilo...

Link to comment

Kakve sad veze ima drzavni posao? oni su me jezivo smorili i vise ih ne gledam.

 

Otkud znam sta je trebalo, samo konstatujem kakav im je humor, aj pricamo kao Bosanci, ahahaha kako je smesno.

ne, pricali su ko siptari i to je bilo smesno. i cigani.

Link to comment

Jesu, ali meni su prvo u glavi Bosanci jer se secam njihovog specijala o slucaju Agrokomerc. imao sam ga na kaseti i znao napamet sve fore  :Hail:  :isuse:

otac Fikreta Abdica kaze sinu "Sine, glup si kao ovaj astal o koji lupam sada ja". Tup tup. "Tata, tata, neko lupa, imamo goste!"

 

ahah glupi Bosanci!

Edited by Грешни Василије
Link to comment

meni u subotu u procesu pruzanja ruke drugoj osobi daleko vaznijoj od mene pored koje sam stajao pruzio ruku tahir hasanovic, tako da molim da udje u forumsku evidenciju da na mom epidermu ima iluminatskih i masonskih cestica. a realno se ne znamo sem mozda sa televizora. stvarno sam se osetio magicno!

tahir je ono kako srbi i drugi eksju zamisljaju dzejmsa bonda ali bez lajsens to kil.

meni zao branka, onakav frajer, a vec 30 godina svako jutro ustaje pored zene koja mu se obraca najodvratnijom reci na planeti, zmu.

Link to comment

Jesu, ali meni su prvo u glavi Bosanci jer se secam njihovog specijala o slucaju Agrokomerc. imao sam ga na kaseti i znao napamet sve fore  :Hail:  :isuse:

otac Fikreta Abdica kaze sinu "Sine, glup si kao ovaj astal o koji lupam sada ja". Tup tup. "Tata, tata, neko lupa, imamo goste!"

 

ahah glupi Bosanci!

zamisli, potencirali su stereotipe! umesto da prave sale u kojima ce na da ispadne kako su svi ljudi na kraju isti, iako mozda imaju razlicite obicaje ili boju koze.

Link to comment

Vidim da je nedopustiv kvalitet u Beogradu, obzirom da je najkvalitetnijih 40 minuta premijernog TV programa u poslednjih 10 godina ovako popljuvano.

 

amen to that. samo bih dodala i jebenog voju zanetica, koji nije nista manje odvratan i operisan od duhovitosti od minimaksa, sa onim tupavim aforizmima i pretecama glupavih urbanokrugdvojkaskih aforizama, sve hodajuci ko puz po ivici zileta malogradjanske opozicije vlastima koja se samoubedjuje da je liberalno-socijaldemokratska a u stvari rob sopstevnim izmisljenim ili nametnutim tradicijama.

i sve iz indeksovog radio pozorista u zooloski vrt sa ostalim drustvenim satiricarima duhovitim manje i od zike seljaka.

neizdrzljvo je ovo. mislila sam da nema gore od reklamnog slogana, ali izvedba je zastrasujuca. jos malo ko jutarnji program ili ivan ivanovic.

 

 

[Note to myself]Eh, ko tebi briše postove.[/Note to myself]

Edited by Ajant23
Link to comment

e baki, Tadza, kakav je to metroseksualac bio jos na drugoj godini faksa, stojimo tako u auli a Tadza u bermudama pokazuje i objasnjava kako je obrijao noge.

Link to comment

Šta da vam kažem posle svega Tahir pobedijo!

Ali iz priča ljudi iz kraja staari merkator, gde je T. dolazio da se druži sa ekipicom, da je i dalje "...brate dostupan ako nešto treba..."

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Bili su pojam, za  drzavno odobreni humor na prvu loptu koji je jedan sloj gradjana dozivljavao kao veliku hrabrost.

 

 

Cuj jedan sloj gradjana, to je bilo opste prihvaceno koliko se ja secam. Mada da budem iskren ne secam se da su oni to sami ikada potencirali i gurali se uz DOS ili Otpor.

Link to comment

Bili su pojam, za  drzavno odobreni humor na prvu loptu koji je jedan sloj gradjana dozivljavao kao veliku hrabrost.

 

Sve sto je dranki rekao mozda stoji, ali mi dve stvari nisu jasne:

1. Ako se zanemari opus Indeksovog radio pozorista kada su imitirali politicare, ne bih rekao da je bas na kursadzijskom nivou.

2. Sto se slepuje? Uz koga?

Link to comment

a i te osamdesete, sve da se zasmeju tahir hasanovic i branko greganovic. ma, revolucionari kano panonski mornar. sve sala salu sustize.

 

Da, imao je i Djoka Balasevic svoj sou sa Aleksandrom Bercekom, i onaj rep gde kritikuje rukovodioce preduzeca.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...