Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Vreme je bilo. Polako. Kada me ne bi mrzelo da potražim, pronašao bih i svoje proročanstvo vezano za to, koje se ostvaruje, i tempo ostvarivanja biće sve brži i brži...

Link to comment
Vreme je bilo. Polako. Kada me ne bi mrzelo da potražim, pronašao bih i svoje proročanstvo vezano za to, koje se ostvaruje, i tempo ostvarivanja biće sve brži i brži...
pa daj da chujemo prorochanstvo. mene sigurno josh vishe mrzi da ga trazim, na tranu sto ni ne znam shta... ^_^edip: ! Edited by thermal bug
Link to comment

Pa kao što rekoh, mrzi me da tražim.Elem, svodi se na to da je to jedan težak balon koji će ubrzo pući jer nema ovde ko da plaća više te sulude reklame. Vreme kada je Microsoft plaćao 50k evra da bi Internet Explorer 9 bio sponzor Ivana Ivanovića je prošlo. Danas se dobija 2-3k evra za udarne emisije i to od generalnih sponzora. Sve će to, nadam se, ubrzo pući, samo dok se podvuče još 1-2 godišnja finansijska izveštaja i gazde skapiraju da je to bunar bez dna...

Link to comment

Ne plaća Sting da gostuje kod Ivanovića, nego agencija koja organizuje Stingov koncert, ali mnogo više plaćaju jadnici koji žele da ispadnu sponzori emisije "Smeće sa Ivanom Ivanovićem" u kome će se pojaviti Sting, Dino Merlin, Tadić psih. Boris i tako ti opskurni tipovi...E tih jadnika više biti neće, marketing budžeti su presahli, a i naučili su za jadac. Ili da se preciznije izrazim, biće ih, ali ne u dovoljnoj meri da se podmiruju ale i održava tako skup program. Kao što rekoh, još 1, maksimalno 2 godišnja izveštaja...

Edited by Filipenko
Link to comment

zasto bi agencija platila televiziji takvo gostovanje :blink: pa jbt nije Sting Bozen kozmetika, da mora da plati da dodje na televiziju.

Link to comment

problem u Filipenkovoj tezi je što tako skup program zaradjuje lovu i u plusu jetako da će morati da prodje više od dva, tri, četiri, pet finansijskih izveštajaima tu još nepoznatih od kojih zavisi jednačina zadržavanja stranog vlasnika

Link to comment
problem u Filipenkovoj tezi je što tako skup program zaradjuje lovu i u plusu jetako da će morati da prodje više od dva, tri, četiri, pet finansijskih izveštajaima tu još nepoznatih od kojih zavisi jednačina zadržavanja stranog vlasnika
televizija je mnogo skup sport i ne postoje prevelike šanse da se zaradi kinta i da se bude u plusu. Možda se neka produkcija provuče malo, ali gazda uvek traži svoje. i naravno, uvek je takva televizija za koju svi misle da ultra zarađuje najbolja za pranje para, političko pregovaranje i marketing, interese velikih lovana kojima su te sve emisije smešne, ali ih koriste kao čipove da se dalje igraju. ovde firme ne mogu da donesu toliko love da bi se stranac zadržao, oni su tu zbog viših interesa političko/ekonomske prirode.
Link to comment

+1pred nacionalnim tv stanicama u Srbiji je svake godine oko 60 mil. €, nije baš malo novca. informacija o lovi je iz 2009 ili 2010

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...