Jump to content

B92


Musharaf

Recommended Posts

Do sada sam viđao da neki film ili serija nisu preporučljivi za osobe do 12, 14, 16 ili 18 godina. Sad vidim da TV serija "Reži me" nije za tinejdžere do 17 godina, pa me čisto zanima koja je to nijansa presudila da osamnaestogodišnjaci mogu bez bojazni gledati scene seksa i nasilja? :)
18 godina- da li postoji stiker za 18, ne možeš zabraniti nešto za punoletne, kada si punoletan možeš da seksaš i biješ ako hoćeš i u isto vreme... zato je stiker 17. ?
Link to comment

Nisam dobro napisao... Hteo sam reći da "Reži me" mogu gledati sedamnaestogodišnjaci.Oznaka 18 (mislim da je South Park s tim brojem), znači DO 18 godina - tj. ko je punoletan za njega je taj crtani OK.Edit: Čini mi se da je i "Spartak" imao broj 18.

Edited by Quizmaster
Link to comment

"Dogovor Vlade i paora..."... ovo k'o da napišu za štrajk policije "dogovor Vlade i murije", za tehničke pregovore "dogovor Vlade i Šiptara", itd. A opet, već jedno 5. put koriste to kao naslov u Vestima.

Link to comment

Paor je izraz za ratara koji ima male posede ili uzima tuđu njivu da ore pod tzv arendu ili zakup. Takođe, nije retkost da se taj izraz koristi kao uvreda.

Link to comment
"Dogovor Vlade i paora..."... ovo k'o da napišu za štrajk policije "dogovor Vlade i murije", za tehničke pregovore "dogovor Vlade i Šiptara", itd. A opet, već jedno 5. put koriste to kao naslov u Vestima.
Pa zanimljivo da vojvodjanski poljoprivrednici na barikadama insistiraju da ih tako zovu....Nego sta je ovima jel oni imaju neku "semu" u makedoniji pa samo sto se radisic vratio sad i ona crvenokosa u skoplju?
Link to comment

Nego, spremajte se za ponedeljak, za novu epizodu "Noćnog TV projekta" i specijalnog gosta, ministra za sport u budućoj LDP-ovoj vladi MILOJKA PANTIĆA!!!Otkada su krenuli ovi "projekti" na B92, rejting ove televizije se strmoglavljuje, tako da joj je TV Avala za petama ...

Link to comment
Otkada su krenuli ovi "projekti" na B92, rejting ove televizije se strmoglavljuje, tako da joj je TV Avala za petama ...
Mogu li negde na netu da se pogledaju rejtinzi u zadnja 3 meseca ?
Link to comment
Nego, spremajte se za ponedeljak, za novu epizodu "Noćnog TV projekta" i specijalnog gosta, ministra za sport u budućoj LDP-ovoj vladi MILOJKA PANTIĆA!!!Otkada su krenuli ovi "projekti" na B92, rejting ove televizije se strmoglavljuje, tako da joj je TV Avala za petama ...
ne bih rekao.poznavajuci prefinjeni ukus srbskog tv gledateljstva pre mi se cini da im je rejting u sky-rocketing fazi.
Link to comment
ne bih rekao.poznavajuci prefinjeni ukus srbskog tv gledateljstva pre mi se cini da im je rejting u sky-rocketing fazi.
B92 nastavlja sa trendom "testerisanja", u zavisnosti od toga da li prenosi neki teniski turnir, ali posle svakog turnira ima tendenciju pada na niži nivo od onog sa kog je počeo da raste ... http://www.rts.rs/upload/storyBoxFileData/2011/03/26/1973462/Sedmicno%20kretanje-grafikoni%20do%2015.04.2012.pdf
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...