Jump to content

B92


Musharaf

Recommended Posts

Vidjeh najavu za novog gosta u onom čudu što ide ponedjeljkom uveče - Dragana Mirković. Zapravo, ova emisija je uvođenje one najgore šabanije prvo an mala, pa na velika vrata na ovu nekad kul ustanovu. Vidjeti samo spisak gostiju ovog "udarnog" TV šoua, da ne kažem projekta.

Link to comment
Da li su oni uopšte u stanju da naprave normalan naslov?
nije bre toliko ni da nisu u stanju, nisu, jasno je, nego sto su prosto prestali da budu u stanju jednog dana, kao na prekidach. sta su to uradili?
Link to comment
Nikolić je ranije danas posetio Vladimirce, Koceljevu i Krupanj i položio je venac na spomenik učesnicima Cerske bitke. Obilazak Mačvanskog regiona završava skupom u Šabcu.http://www.b92.net/info/izbori2012/vesti.php?yyyy=2012&mm=04&dd=13&nav_id=600283
Yeah!!! B92 je napokon postao srBski! Smrt jednacenju suglasnika!
Link to comment
Problem je u zahtevu savremenog internet guglanja koje zahteva što kraće naslove. Jebiga.
ja sam mislila da internet guglanje radi na kljuchne rechi :unsure:mislim, nasmishljacemo se opravdanja...
Link to comment

To nije opravdanje, to je činjenica. Što kraći naslovi, bez korišćenja previše složenica, što korišćeniji pojmovi to bolje - između ostalog.Mislim, jebiga, hteli ste tržišnu ekonomiju, enjoy it, breathe it. Medijima nije svrha da informišu, medijima je svrha da prave profit, a misija je informisanje. Drugim rečima, informisanje će biti koliko to bude bilo moguće. To što je neko mislio da to rađa kvalitet koji pada sa neba - šta da se radi.

Edited by Filipenko
Link to comment

Ne znam koji je duel vise seksi, sutrasnji utisak nedelje gde gostuju tzv. Jorgovanka Tabaković i tzv. Božidar Đelić, ili Izmedju dve vatre u utorak, gde gostuju tzv. Nataša Mićić, kandidatkinja LDP-a za ministra odbrane i tzv. Dragan Šutanovac, ministar odbrane.

Link to comment
Ono što mene čudi je što još uvek otvarate b92.net za bilo kakve vesti :blink:
Da, stvarno, ja već ozbiljno prestajem, a taj sajt otvaram samo za videoje, tj. emisije. Za vesti sam sad češće na Blicu (koji opet iznervira) i Danasu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...