Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Nisam gledao tv sinoć, ali teško da može biti gore od ovoga što sam malopre prebacujući kanale uhvatio na bratskoj televiziji.Isto neko Emotion "nije smešmo" smeće, izgleda da snimaju na tone... :isuse:Inače, i keva između predizbornih emisija i vesti videla to čudo juče, i reče da joj se zgadila b92 koliko je gadno bilo, a nije toliko probirljiva i može gledati raznorazne emisijice na Pinku.

Edited by mr@ki
Link to comment

što li vi ljudi uopšte gledate televiziju... ja skinem sa neta šta mi se sviđa i ne smaram se sa reklamama i predizbornim sranjima, i super mi je :)

Link to comment

I ja isto radim i moglo bi se reći da ništa ne pratim na tv-u, ali kad dođem kući obično usput upalim tv i prešaltam kanale da vidim šta ima, navika valjda.Kao da postoji neki magnet koji me privuče da ubodem baš u momentu kad je najveća moguća glupost na programu. Ili je možda samo većina momenata na domaćim kanalima takva. :unsure:

Link to comment
što li vi ljudi uopšte gledate televiziju... ja skinem sa neta šta mi se sviđa i ne smaram se sa reklamama i predizbornim sranjima, i super mi je :)
jel izaso torent za milana i b92 saljenje?
Link to comment
jel izaso torent za milana i b92 saljenje?
što ne pitaš, jebote. još pre dva sata:

kako mi je drago što sam na vreme bio vidovit pa vas sve prebacio ovamo pre nego je kuga grunula. (mogli bi da skupite koju hiljadarku u to ime.)

Link to comment

blajhani kvazi emo moron vodi program na b92 :mellow: Tja, bolje mu je i to nego da se bavi onim za šta se školovao.Meni se desi da navijem televizor umesto budilnika i toliko popizdim od jutarnjeg programa RTS da ne moram da snooze-ujem niti da pijem jutarnju kafu. Zen(t) jutro.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...