Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Ovo je kao kada namerno ubiješ neko preduzeće da bi ga prodao u bescenje. Bukvalno kao da Grci hoće da ugase B92 jer niko posle ovoga ne bi rekao "Šteta".

Link to comment

1 omršali boki 13, 1 pitzin_park prangija i 1 blondi by definition rezultuju vakim biserima:"Na koji supstancu sam navučen?""Na Radu u čvrstom stanju."Stvarno ih treba pržiti brenerom+ "jebem vam mater svima", blipovano isuse.gif

Edited by buffalo bill
Link to comment
Ovo je kao kada namerno ubiješ neko preduzeće da bi ga prodao u bescenje. Bukvalno kao da Grci hoće da ugase B92 jer niko posle ovoga ne bi rekao "Šteta".
stradaće mučenici kao kolataralna šteta u borbi sa Pinkom :(
Link to comment

I zbog ovakvog nečega je pošten svijet onemogućen da gleda Spartaka večeras? Stvarno, samo dodatno daju streljiva internet pirateriji, pored ovakvog nepoštovanja gledalaca dobro iko i gleda serije na TV. Ne znam ni šta ih koj' moj kupuju kad ih ne puštaju kad treba.

Link to comment
Eno Gazza brani koncept na FB sve u 16.A neće ovde da dođe da nam objasniby Hattori
sad je jasno i zasto je preventivno odmaglio odavde...^_^
Link to comment
Eno Gazza brani koncept na FB sve u 16.A neće ovde da dođe da nam objasniby Hattori
loša navlakuša, moraš još mnogo da vežbaš.ili da još nekoliko decenija proučavaš misao i delo hattori-sana.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...