Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

to ti je tako sada svugde u svetu (eu), navodno se primenjuje neka nova regulativa o uzgoju nosilja. pre desetak dana je za bugare prošlo nekoliko šlepera s jeftinim poljskim jajima, jerbo je jedno jaje u bg, koliko sam razumeo šofere, skočilo sa 16¢ na 25¢ za mesec dana.edit:lažu pogani bugari. sad vidim da je frka zbog uskrsa.
ne znam vala, ali ja upravo slusham radio beograd, sa sve vestima i akcentima. ja od pre 15 godina bih se :puke: nad tim dogadjajem, ali sta znam ja od pre 15 godina ^_^
Link to comment

Nije mi jasno kako je Beckovicka uspela da zadrzi dostojanstvom pred ovom provalom nicega iz najdublje jame prepune nicega.

Link to comment

Baš mi pre neki dan zarezio Aca Lukas na b92 powered by imoušn.Sada i Radin "dečko".Očekujem menjanje žene ili bar paparaco poteru u sledećoj navali.

Link to comment
AU.jpg
Ovo se pre neki dan smenjivalo kao jedna od glavnih vesti na dnu ekrana.Taj novi kajron (ili kako se već zove) je stvarno dno dna. Nedovršene rečenice bez mnogo smisla koje kasnije u toku vesti uglavnom ni ne pomenu.Jedina poenta je da bude bombastično, kao da su pokupili naslove iz Kurira. Samo još fali da malo promene font, ispišu velikim slovima i stave par znakova uzvika. Edited by mr@ki
Link to comment

Meni je zvucalo na Jugoslava sa STB..a likom je stvarno podsecalo na sirok spektar pojava ali nikako na Olju Beckovic. Tako to valjda izgleda kad neko negde prosto mora da se uvali..

Link to comment
Baš mi pre neki dan zarezio Aca Lukas na b92 powered by imoušn.Sada i Radin "dečko".Očekujem menjanje žene ili bar paparaco poteru u sledećoj navali.
cekaj, taj ima ribu?:(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...