Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

- i takvi kakvi su postali su i dalje naša najbolja televizija, spartaka će pomeriti u 23:45 od sutra, rra naredila, ne znam za ostale ali imo ova serija je dinastija lično za ono što se vrti na konkurentskim stanicama u terminu od 20h :)

Link to comment
vidi, novinarka misli da se pravilno kaže opera "Karmin"? dobro, srećo. lepa je opera "Karmin", slobodno pitaj Bradića o operi "Karmin", zabavi me.
Neću više da otvaram ovaj topik, jebote, umreću od smeha. Karmin, ahahahaha!
- i takvi kakvi su postali su i dalje naša najbolja televizija, spartaka će pomeriti u 23:45 od sutra, rra naredila, ne znam za ostale ali imo ova serija je dinastija lično za ono što se vrti na konkurentskim stanicama u terminu od 20h :)
Najbolja televizija u Srbiji ne znači baš ništa, još manje od "najbolje novine u Srbiji". Kakve veze ima kad su sve govna, samo eto možda jedno malo više pluta, pa deluje da je iznad.
Link to comment

bokte, stvarno rasturaju unsure.gifrođen u francuskoj s alžirskim korenimacela salata oko akomulacijeođednom, mašala, ali aj recimo da je kriv dećirilizatornije počinjao problem... ...169esk2.jpguboli su "sumnjati" dodušeedip: link

Edited by Joshua
Link to comment
Meni ovo jače od Tadija!
Dobro, Tadi je realno bag koji može da se pojavi da kada naknadno edituješ vest koja u naslovu ima ćčš itd, da kada je izmeniš, da se izgubi deo naslova od tog slova pa nadalje.Ali logično je da pogledaš kako vest izgleda nakon izmene.
Link to comment

E hebi ga, zaboravio sam da screenshotujem naslov za ovo:http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=03&dd=23&nav_category=206&nav_id=593671Bilo je : "Austrijanac silovao sve redom"

Link to comment

Ove vesti u dnu ekrana su nevidjeno govno. Ide izjava sa navodnicima, ali ne piše ko je rekao. Neke rečenice su samo do pola, pa se dešava da je vest Draža ja izdajnik, a sledeće Draža nije izdao :blink: . Kakvog to smisla ima ?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...