Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Najtužnije je da je i Press uradio isto, sve ih zabole kurac da provere pre nego što se kopipejstuje TANJUGova vest.Edit: em su ubacili u naslov em imaju ovakve komentare:
Iz Klorel-Miler muzeja u Holandiji saopšteno je da je istraživanjem pomoću "iks" zraka otklonjena sumlja da li je slika "Još uvek živ sa livadskim cvećem i ružama" Van Gogova ili nije i da je potvrđeno da jeste, prenosi danas AP.
zivi bili 200 godina :rolf:
Link to comment
Najtužnije je da je i Press uradio isto, sve ih zabole kurac da provere pre nego što se kopipejstuje TANJUGova vest.Edit: em su ubacili u naslov em imaju ovakve komentare:
Dobro, nije to najtužnije. Najtužnije je robotsko prenošenje vesti sa agencija bez uključivanja mozga velike većine mladih novinara u Srbiji, a sve to u vreme interneta kada se bekgraund pravi za 10 sekundi do minut i po kad su ovakve vesti u pitanju. Ali, pošto je tema o B92, onda ne bih mogao da kažem da je najtužnije što je i Press to uradio. :)Ali, sumlja, ej!
ma sklonice to Press, imam osecaj
Vreme i dalje otkucava. Topik o B92 postade najduhovitiji na forumu.
Link to comment
Dobro, nije to najtužnije. Najtužnije je robotsko prenošenje vesti sa agencija bez uključivanja mozga velike većine mladih novinara u Srbiji, a sve to u vreme interneta kada se bekgraund pravi za 10 sekundi do minut i po kad su ovakve vesti u pitanju. Ali, pošto je tema o B92, onda ne bih mogao da kažem da je najtužnije što je i Press to uradio. :)
Ne moraš ništa da mi kažeš na tu temu :)
Link to comment
Dobro, nije to najtužnije. Najtužnije je robotsko prenošenje vesti sa agencija bez uključivanja mozga velike većine mladih novinara u Srbiji, a sve to u vreme interneta kada se bekgraund pravi za 10 sekundi do minut i po kad su ovakve vesti u pitanju.
tačno. ne čitaju, nezainteresovani su, sve im je smešno i od fejsbuka nemaju vremena da nauče svoj posao. ja već polako ulazim u godine kada želju za ispravljanjem krivih Drina polako zamenjuje ćutljiva arogancija, pa me sada takve stvari, koje su me ranije nervirale, počinju da zabavljaju.vidi, novinarka misli da se pravilno kaže opera "Karmin"? dobro, srećo. lepa je opera "Karmin", slobodno pitaj Bradića o operi "Karmin", zabavi me. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Najtužnije je da je i Press uradio isto, sve ih zabole kurac da provere pre nego što se kopipejstuje TANJUGova vest.Edit: em su ubacili u naslov em imaju ovakve komentare:
Vladimir [neregistrovani] (20. 03. 2012, 15:36:57)Još uvek živ?Ako ste u školi učili ruski ili nemački, bolje pitajte nekoga ko je učio engleski, za prevođenje sa istog. "Still life" ne znači "još uvek živ", nego "miran život".Ovo je dobronamerna poruka, nije neophodno da je objavljujete, ali je uputno da je prosledite onome ko je vest prilagodio sa stranog sajta.
Vladimir je jos bolji :D. Miran zivot :D.Niko nije primetio "iks zrake"...
Link to comment

Ova ogavna CSI/Miami Masters reklama je idealna u za ovo novo usmjerenje B92. Podsjeća na Pinkove Kursadžije/Nacionalni dnevnik crossovere.

Link to comment

Sad je u vestima uletelo neko ekstremno izvinjenje Vuku Bojoviću zbog uvredljivog kajrona. Čak je rečeno da su "krivci kažnjeni" :huh: Jel zna neko šta su uradili Vuku?

Link to comment
Sad je u vestima uletelo neko ekstremno izvinjenje Vuku Bojoviću zbog uvredljivog kajrona. Čak je rečeno da su "krivci kažnjeni" :huh: Jel zna neko šta su uradili Vuku?
ako se ne varam, mislim da je pisalo da je pobegao/nestao iz vrta dobre nade, za vreme priloga o masakru u tuluzu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...