Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Stvarno više nemam živaca da slušam ono proseravanje da je ove godine u fudbalu, igrom sudbine, najjača Liga Evrope... :isuse:

Edited by Quizmaster
Link to comment
Stvarno više nemam živaca da slušam ono proseravanje da je ove godine u fudbalu, igrom sudbine, najjača Liga Evrope... :isuse:
meni se smucilo kada sam prvi put cuo. nisam mogao da verujem da mogu tako nisko da padnu. jesi opet gledao najavu ili je neki novinar pomenuo to?
Link to comment
Stvarno više nemam živaca da slušam ono proseravanje da je ove godine u fudbalu, igrom sudbine, najjača Liga Evrope... :isuse:
sledece godine ce biti najjaca karling liga norveske, posto ce im samo za to ostati prava prenosa.
Link to comment
Nonstop ide ta najava, čak i sad kad je Mančester Junajted ispao.
Pa eto, bili su u pravu, dok jedan United ispada jasno je da je u pitanju zajebana kokurencija. :D Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Jao, JEBOTE!!!! Ugušiću se od smeha!!! Pa ovo je najbolja stvar koju sam U ŽIVOTU video! Aaaaa
и теби? ја то исто причам на другом топику. кад год се сморим, помислим на "Тади" и све буде супер.Тади. По. Лала. Дипси. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
и теби? ја то исто причам на другом топику. кад год се сморим, помислим на "Тади" и све буде супер.Тади. По. Лала. Дипси.
Da, nestvarno, bre. Ovo je čist zen. Nadrealnost, koncept, minimalistički haiku. Ja mu ne dodajem ništa, samo pogledam u prazno, udahnem i kažem:Tadi
Link to comment
Da, nestvarno, bre. Ovo je čist zen. Nadrealnost, koncept, minimalistički haiku. Ja mu ne dodajem ništa, samo pogledam u prazno, udahnem i kažem:Tadi
aha laugh.gifteletabi koncept mi je samo naknadna primisao. sustina je samo jedna: Tadi Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ja ću sad ovo da zatvorim i da odem. Sad sam nešto radio na poslu, setio se Tadija i počeo bezglasno da se smejem, suze su mi curile, nisam imao snage da kucam išta, morao sam da izađem napolje, jebo ih Tadi.

Link to comment

Najtužnije je da je i Press uradio isto, sve ih zabole kurac da provere pre nego što se kopipejstuje TANJUGova vest.Edit: em su ubacili u naslov em imaju ovakve komentare:

Vladimir [neregistrovani] (20. 03. 2012, 15:36:57)Još uvek živ?Ako ste u školi učili ruski ili nemački, bolje pitajte nekoga ko je učio engleski, za prevođenje sa istog. "Still life" ne znači "još uvek živ", nego "miran život". Ovo je dobronamerna poruka, nije neophodno da je objavljujete, ali je uputno da je prosledite onome ko je vest prilagodio sa stranog sajta.
Edited by copkillah
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...