Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Pa pogledaj udarnu vest na nacionalnom nivou!!!
važno je da hedlajni više nisu posvećeni koškanju između euleksa i barikadlija (donji levi ugao).
Link to comment
Pa pogledaj udarnu vest na nacionalnom nivou!!!post-59-1331671392578.jpg
pa eeeej unistavali su IMOVINU! znas li ti sta je to kad neko unisti imovinu
Link to comment

Majko mila, pa oni ce ih sjebati skroz...7fruy.jpg

Noćni TV projekat je emisija koja se zaista razlikuje od svega što ste do sada gledali na našim televizijama.Znamo da to svi kažu, ali ovoga puta to nije samo fraza. Po prvi put gost emisije postaje domaćin kome smo pored te uloge namenili i neke druge. Baš zato gost Noćnog TV projekta ne može da bude svako.Ovo su samo neke od zahtevnih rola u kojima će se gost oprobati - uloga voditelja Vesti, stendap komičar, učesnik skrivene kamere (za promenu neće biti žrtva nego onaj koji namešta skrivenu kameru), ali i onaj koji preuzima identitet osobe koja je te nedelje zaslužila da se nađe u tzv. aktuelnom skeču (na komičan način predstavljamo aktuelnu situaciju koja je obeležila tu nedelju). Šalićemo se na svoj i tuđ račun i pokazati da je moguće da se niko zbog toga ne oseća loše. Dobitna kombinacija komedije i čavrljanja u novom zabavnom šou programu u produkciji Emotiona. Noćni tv projekat vode Anđelka Prpić i Marijana Mićić.Voditeljke: Anđelka Prpić i Marijana Mićić
Ali tek ce ovo da bude ludnica...
Svakog radnog dana od 10 do 12, voditeljke Marijana Mićić i Katarina Vučetić biće tu zbog vas da vas informišu, ali i zabave.Dnevni magazin je kolažna emisija uz koju će početak svakog vašeg dana biti vedar. Svakog radnog dana od 10 do 12, voditeljke Marijana Mićić i Katarina Vučetić biće tu zbog vas da vas informišu, ali i zabave. Za sve one koji se svakoga dana pitaju šta danas da kuvaju za ručak, recept dana dobiće od Mikija Đuričića. Ukoliko vam se to što čujete od njega toliko dopadne, pa nekada i preterate u jelu, tu je i dr Feelgood. Zajedno sa njim biće tu i žene koje su bile dovoljno hrabre da se prijave za akciju i pred vama menjaju sebe i svoj izgled. Uz to, videćete poznate kako se snalaze u neobičnim zadacima, manje poznate sa svojim neobičnim podvizima i zanimljivim životnim pričama.Voditeljke: Marijana Mićić i Katarina Vučetić + Miki Đuričić i Dr. Feelgood
Link to comment

Šta čeka B92 posle izbora i dolaska SNS-a na vlast? Sud donosi odluku o nezakonitim postupcima prilikom zakupa zgrade u Bulevaru Zorana Đinđića i nalaže RTV B92 da se iseli. Grci se povlaće iz RTV B92 zbog slabog rejtinga. Miško Bilbija za NIN: "Jeste da više ne radim za ovu medijsku kuću, ali B92 će ovek ostati deo mene!". Preemotivna Ivana Konstantinović plače. Suzana Zlatanović, alias Luna Lu, prelazi na Prvu i u emisiji "Žene" zamenjuje Mariju Kilibardu koja je na porodiljskom. Zorana Minčić se udaje i učlanjuje u Demokratsku stranku. Jugoslav Ćosić konačno shvata da novinarski posao nije za njega i postaje "stendap" komičar ...

Link to comment

U Knez Mihajlovoj je postavljena neka ljubicasta kocka koja može da se rotira. Na njoj ništa ne piše, a B92 pravi prilog o tome, i mi sad kao ne možemo da zaključimo da je tu kocku postavila jedna medijska kuća koja ima romb i ljubičastu boju na svom logu... :yawn2:

Edited by Quizmaster
Link to comment

Pre desetak dana sam skrenuo pažnju da je istog dana kada je na Pinku počela da se emituje bučno najavljivana grčka serija "Ostrvo", u istom terminu B92 emitovao svoju seriju "Ostrvo", u stvari film koji su podelili na dva dela i koji se u originalu i ne zove tako ...Pitali smo se tada šta je razlog ovakvom niskom udarcu i neetičkom postupku bedevedesetdvojke. I saznali smo da je ovakav potez bedevedesetdvojke u stvari bio odgovor na Pinkovo odnedavno pomeranje udarne informativne emisije sa pola osam na pola sedam, upravo u vreme kada počinje centralna informativna emisija na B92. Shvatajući da njegov dnevnik jednostavno nikada neće moći da premaši gledanost dnevnika na javnom servisu, Žeks je rešio da pobije konkurenciju komercijalnih televizija. Nakon što ih je pocepao u sferi zabavnog programa, sada je ostalo da i svojoj glavnoj informativnoj emisiji nabije gledanost tako što će umesto RTS-a, za konkurenta imati nejaki B92 ... B92 je pokušao da uzvrati istom merom podvaljujući dvodelnu seriju istog naziva, ali se samo obrukao ...

Edited by stoka
Link to comment
btw, istine radi, ja nisam "najuren" sa "onog foruma" ......... jes da se nisam setio da se ulogujem jedno 5-6 meseci, ali poslednji (i zadnji) put je radilo kao sat.Mesto je dupke puno bolesnika koji znaju sve o meni, a ja nemam ideju ko su pacijenti ....... tako da ne vidim shta bih tamo radio ............... radi ilustracije, jedan moj ovdashnji forumski prijatelj me na fejsbuku pitao shta radim tamo - kad mi tamo mesto nije, na shta sam mu odgovorio: pa shta radim, provociram seljake, kidam im dzigericu, shta bih drugo radio.Uostalom, ima tamo neki hrvoje koji ih , koliko sam uspeo na kratko da prokljuvim, ubija od qrca onako tupave, koshtunica-metiljave i nedojebane, na gomili.
naš drug DWS otamo. in your face tupavi, koshtunica-metiljavi, nedojebani! :lol: i naravno :Hail: za hrvoja.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...