Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

kakav odvratan glas cure koja cita sportske vesti, mislim sa univerzijade, spopadne me muka i moram menjat kanal cim je cujem, ko dete da cita

Link to comment
  • 2 weeks later...

Svaki put me iznova odusevi Luda Lu! Njena emisija se i zvanicno svela na "gde sam besplatno jela, nocila i putovala pa sad moram to da otplatim minutazom u mojoj emisiji". Svaku Sopsku salatu cemo gledati!!Tuga. Gde nalazi ove nesrecne ljude za samarcinu???

Link to comment

Duska Jovanic onda preperuci neku dobru, trendi knjigu o tom ludom, glamuroznom, njujorskom zivotu uspesne zene koja je uspesna... A sve, necete verovati, sedeci na sumadijskom cilimu! Ladno spojili tradiciju i hajp!!!

Link to comment

zaharijeve emisije su zapravo reklamni blokovi ispresecani pokojim prilogom o poljoprivredi, u kojima se potkradepo još koja reklama. njegove kombinacije ne bi uzimao kao bilo kakav pokazatelj za širu sliku.

Link to comment

Deltoid je pametno zborio, hvala Zahariju na prilogu, ali De(j)ana koja nam poručuje da nešto kupujemo u Tempu i Maxiju? Onako, kako samo De(j)ana to ume, cvrkutavo i veselo.

Link to comment
Duska Jovanic onda preperuci neku dobru, trendi knjigu o tom ludom, glamuroznom, njujorskom zivotu uspesne zene koja je uspesna... A sve, necete verovati, sedeci na sumadijskom cilimu! Ladno spojili tradiciju i hajp!!!
Evo ceo portal o životu uspešne žene koja je uspešna:http://zena.blic.rs/Poslovna_zena
Link to comment
  • 2 weeks later...

Novinarka televizije B92 i voditeljka emisije "Kaziprst" i "Poligraf" Antonela Riha presla je danas na Radio-televiziju Srbije, saopstio je RTS. Riha ce na Medijskom javnom servisu Srbije uredjivati i voditi autorsku politicku emisiju, navodi se u saopstenju. Generalni direktor RTS Aleksandar Tijanic je tim povodom izjavio da Antonela Riha "predstavlja znacajno pojacanje za RTS". ostadose govorece glave. samo se nadam da ce se glavesina makar malo pocesati po bradi.

Link to comment
Novinarka televizije B92 i voditeljka emisije "Kaziprst" i "Poligraf" Antonela Riha presla je danas na Radio-televiziju Srbije, saopstio je RTS. Riha ce na Medijskom javnom servisu Srbije uredjivati i voditi autorsku politicku emisiju, navodi se u saopstenju. Generalni direktor RTS Aleksandar Tijanic je tim povodom izjavio da Antonela Riha "predstavlja znacajno pojacanje za RTS". ostadose govorece glave. samo se nadam da ce se glavesina makar malo pocesati po bradi.
Evo sad je gledam na RTS-u kod Tijanića... U pozadini iza Tijanića na zidu direktorskog kabineta, ogromna slika nosoroga debelokošca...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...