Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Vest da je MJ umro jeste bitna, ali ne za prvu i najvazniju vest. Ne lupam to je zaista tako bilo. Pogledaj sajt, identicna situacija, najvaznija vest je smrt Majkl Dzeksona, pa onda svinjski grip, Ceku, kriza...
tjah... losa si sitna crevca napravio.Jesu svinjski grip, bugarski odnos prema Cekuu, kriza... bitniji od bilo kog stranca koji nema veze sa danasnjom politikom, ali setih se one Morisonove "Ljudi pre svega hoce da imaju nesto sveto u sta ce da veruju", a s te strane je Majkl bio superstar u rangu sa Lenonom ili Elvisom. Po tome do kakvih je informacija ljudima vise stalo moze se videti i po broju komentara na sajtu, a tu se ne mozes vaditi na los ukus, jer i bbc i cnn ceo program danas i sinoc baziraju na dzeksonu.Samo prost primer u vezi selekcije, kad bi se sad otegao Dzordz Bus junior, po realnoj vaznosti ta vest bi bila samo prosta informacija, dakle ne bi bila ni u rangu lokalnih izbornih rezultata u priopstinskoj jedinici 1 Trgovista, al opet bi bila smestena medju prve tri udarne vesti. Sa tog medijskog aspekta Majkl je neuporedivo veca zverka i da sam urednik i kod mene bi bila vest dana. Edited by nixolaus
Link to comment

Secam se da je nakon pogibije Toseta Proeskog B92 postavio tu vest otprilike gde Milosh smatra da bi trebalo i ovu danasnju, negde na 110 na teletekstu. Nakon sto su videli da je to na drugim medijima vest dana koju komentarisu stotine ljudi prebacena je na prvo mesto i posle desetak dana su se hvalili kako je sajt tih dana probio sve rekorde posecenosti (ne pominjuci zbog cega, al` ajd`). Smrt Djeksona je definitivno vest dana u svetu i ne mislim da je napravljena greska ni na B92.

Link to comment
Secam se da je nakon pogibije Toseta Proeskog B92 postavio tu vest otprilike gde Milosh smatra da bi trebalo i ovu danasnju, negde na 110 na teletekstu. Nakon sto su videli da je to na drugim medijima vest dana koju komentarisu stotine ljudi prebacena je na prvo mesto i posle desetak dana su se hvalili kako je sajt tih dana probio sve rekorde posecenosti (ne pominjuci zbog cega, al` ajd`). Smrt Djeksona je definitivno vest dana u svetu i ne mislim da je napravljena greska ni na B92.
Tosetova smrt je bila nesreca, a MJ je umro od srca ili ko zna cega! Tako da to uopste nije za poredjenje. Druga stvar sto je MJ svetska zvezda, a Tose balkanska. Jedno je u najavi staviti da je umro MJ, a drugo je da ta vest i bude prva ispred svih dnevnih vesti, bitnijih za gradjane ove zemlje. Po istoj logici je i vest o smrti Olje Ivanjicki trebalo da bude prva vest, a nije, zar ne?
Link to comment
Vest da je MJ umro jeste bitna, ali ne za prvu i najvazniju vest. Ne lupam to je zaista tako bilo. Pogledaj sajt, identicna situacija, najvaznija vest je smrt Majkl Dzeksona, pa onda svinjski grip, Ceku, kriza...
Ja bih to obrazložio ovako - ne umire Majkl Džekson svakog dana.
Link to comment
Izgleda da se Veliki Brat vraca na B92 . Opet ce ga morati hvaliti...
Nije ni odlazio. Oni sa B92 imaju ugovor, a samo su VIP prebacili na Pink.
Link to comment
Izgleda da se Veliki Brat vraca na B92 . Opet ce ga morati hvaliti...
zamolio bih ljude koji imaju tv karticu da snimaju dizanje kada pocne veliki brat. voleo bih da ta ljigavstina ostane zabelezena.
Link to comment
zamolio bih ljude koji imaju tv karticu da snimaju dizanje kada pocne veliki brat. voleo bih da ta ljigavstina ostane zabelezena.
verujem da ce neuporedivo veci stepen ljigavstine moci da se zabelezi na radio dizanju (koje je inace najodvratnija emisija na inace od 6 do 18 casova ocajnom radiju b92). nakon sto su se nedeljama sprdali na racun vip velikog brata, sad ce opet moradi da na pristojan nacin promovisu obicnog velikog brata.
Link to comment

Definitvno radio verzija vodi u tom smislu. Ipak ovi sa TV dizanja nisu odlazili u VB kucu da intervjuisu pobednika (ili tako nesto), a cim je preslo kod konkurencije - odmah sprdanje...

Link to comment

Jaoj, a ja mislila da je svaka verzija VB prešla na Pink.Sada će da imaju i termine koje su im "krali" prenosi Lige šampiona, ma postali su dno.

Link to comment

Na B92 se reklamiraju serije koje ce biti pustane tokom leta i to : Sex i grad, Vil i Grejs, Dedvud, Uvod u Anatomiju, 4400... i bas nijedna premijera, nego sve bajate serije, reprizirane po 200 puta. Hitno povecati platu uredniku zabavnog programa, lik je najjaci!

Link to comment

a koliko vidim ceo sportski program im se zasniva na wimbldonu, kao da pre i posle nema desavanja.ligu sampiona su izgubili ali bar smo postedjeni saranovica i ostalih...serije su manje vise lose, tako da b92 dobija jos jedan info kanal.

Link to comment

hahahaha smesni su kao bioskopide na sajtu serija tekstova o tome ko finansira tabloide itd. u komentarima sam potpuno naivno napisao da "bi bilo dobro i da istraze na koji nacin firma Dragana Djilasa Direct Media, kao i kompanija Emotion istog vlasnika, utice na programski sadrzaj domacih televizija, jer se i tu vidi uticaj tajkuna na medije". i pazi kad nisu objavili! kome smeta 1 jako nezavisno izvestavanje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...