Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Inace sam cuo od zaposlenih u B92 da nakon letnje seme koja je pocela nece nuzno vratiti onu koja je bila pre nje, vec ce verovatno svako malo menjati seme dok ne nadju "dobitnu kombinaciju" :isuse:Jeste, najbolji nacin da zadrzis slusaoce je da tumbas program svaka 2 meseca

Link to comment
Inace sam cuo od zaposlenih u B92 da nakon letnje seme koja je pocela nece nuzno vratiti onu koja je bila pre nje, vec ce verovatno svako malo menjati seme dok ne nadju "dobitnu kombinaciju" :isuse:Jeste, najbolji nacin da zadrzis slusaoce je da tumbas program svaka 2 meseca
mislim da se vise ne radi o zadrzavanju slušalaca, nego o pokušaju vracanja.
Link to comment

E, dokle smo došli da paklene 90-te zovemo romantičnim vremenima ... Tada je Radio B92 bio avangardan, u svakom smislu, a sada je najobičnija medijska šlajmara ...Zaista nekad poželim da sam neki super bogati ratni (ili antiratni, svejedno) profiter pa da lepo kupim Radio B92. Pa onda vratim na radio sve one likove iz najslavnijeg doba ovog medija - Bilbiju, Ticu, Žozi, Uđua, Anđelića, Ćirila, Guru Gagija, zadržim Duću i Duću, Spirita Haja, vratim Lunu sa televizije ... I lepo im kažem: eve vam ugovor na 10 godina i mesečna plata od soma i po evra, ne morate ni da dolazite redovno na posao, možete i da preskočite neki termin za svoju emisiju, samo budite opušteni, govorite šta želite, pravite emisije kakve želite, od vas zavisi da li će one trajati 15 minuta ili 5 sati ... I baš me briga za sponzore, znam da će taj radio imati barem 1000 redovnih slušalaca, i to onih pravih, što je i jedino bitno ...

Edited by stoka
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...