Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

kakvi nastavci? serijal ima tri emisije, prvu (cenzurisanu) emituje B92, druga dva (necenzurisana) RTS.
Hvala, to sam pitao. Nisam znao koji je znao da se radi o serijalu, mislio sam da je jedna emisija podeljena na vise delova.
Link to comment

texas holdem kao tv forma* - remek delo maje uzelac, nista slicno nikad nigde nije postojalo - da li zato sto je genijalno ili zato sto je djubre? neka odluci svako za sebe. ili je mozda rec o tv-konceptu a ne o tv-delu? :isuse: *poslednji koje snima su u prednosti nad onima koji se prvi izjasnjavaju jer znaju sta su ovi rekli. onda se to lepo montira. svako ko ucestvuje u tome je ili ortak ili budala.

Link to comment

pa to nije nista novo, jusles je salve pohvala osvajala kulturnim nokautom, bez obzira na slicne primedbe.nego ovo za umetnost, nisam bas shvatila, ko su najveci neprijatelji, kustosi (de su se sad uvatili za kuratore) sto ne daju da se srboklinjankur umetnost razmase ili uopste ta nova umetnost?

Link to comment
texas holdem kao tv forma* - remek delo maje uzelac, nista slicno nikad nigde nije postojalo - da li zato sto je genijalno ili zato sto je djubre? neka odluci svako za sebe. ili je mozda rec o tv-konceptu a ne o tv-delu? :isuse: *poslednji koje snima su u prednosti nad onima koji se prvi izjasnjavaju jer znaju sta su ovi rekli. onda se to lepo montira. svako ko ucestvuje u tome je ili ortak ili budala.
+1Doduše kad ja u razgovoru sa prijateljima napomenem da mi to smeta odgovor je: baviš se marginalnim stvarima, a ne suštinom.A neki kažu i da relativizujemtmSUS zabavno bilo ali mislim da nema potencijal na duže staze... Edited by veljaGB
Link to comment
nije, jel znas nesto o tome?
Da će ostati info kanal. Da će biti daleko više zabavnog sadržaja na ovom, da kažem centralnom kanalu, da će se zadržati glavne političke emisije. Nekoliko njih, ne sve. Sad nisam baš zapamtio nazive, a nisam siguran ni da je taj moj izvor bio previše zainteresovan za konkretne nazive. Šta još, racionalizacija zaposlenih se pominjala par puta tokom razgovora.
Link to comment

Ali, ova pokrivalica koju uvek puštaju u prilozima o korupciji... Lik daje prvo dinare, pa mu ovaj traži još, pa da 20 evra i na kraju 1 dolar :isuse:Žarković opet letva :lol: Sav se naherio

Edited by Odd_Job
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...