Jump to content
IGNORED

Razna pitanja


korindjar

Recommended Posts

treba mi pomoć oko skraćenicaKAM - key account manager (pretpostavljam)VO - ?cela rečenica: coordination with KAMs and VOs of product launches

Link to comment

Acronym DefinitionVO Very Old (cognac aged at least 4.5 years)Vo VolumeVO Voice Over (TV scriptwriting term)VO Vor Ort (German: locally)VO Virtual ObservatoryVO Vecchio Ordinamento (Italian: Old Curriculum Requirements)VO Virtual OrganizationVO Virtual OfficeVO Version OriginaleVO Volatile OrganicVO ValueOptionsVO Voice OnlyVO Vehicle OperationsVO Observation SquadronVO Verbal OrderVO Vegan OutreachVO Variation OrderVO Directie Voortgezet Onderwijs (Dutch)VO Vertical OpeningVO Victorian Order (British decoration for personal service to the sovereign)VO Value OptimizationVO Verifying OfficialVO Voluntary OpeningVO Valence OrbitalVO validation office (US DoD)VO Navy Observation Squadron (US Navy aviation unit designation used from 1920s to 1970s)VO Village Officers (India)VO Verifying OfficerVO Spotting Squadron (US Navy aviation unit designation used in 1922)VO Vision OperatorVO Visitors and ObserversVO Visual Opening (graphics)VO Votoms Online (gaming)VO Velocity Obstacle (robotics)To za Samsung, a? :P

Link to comment
  • 2 weeks later...

ko je vlasnik hipermarketa Cort?edit> Real market je vlasnik. Ali to mi nista ne znaci. Ocu imena! :D

Edited by pacey defender
Link to comment

Majka mu stara Pejsi, pa guglaj malo...

Mlada domaća kompanija "Real market" koju predvodi Slavko Tomić u Srbiji posluje oko godinu dana. Ima objekte u Bulevaru umetnosti i na Smederevskom putu, a u najnoviji posao investirala je 10 miliona evra, kaže direktor i vlasnik, najviše zahvaljujući podršci domaćih proizvođača. "20 godina sam bio komercijalni direktor u kompaniji Rodić i tu sam stekao bogata iskustva, sve ideje koje su mogle da se sprovedu imao sam priliku da sprovedem tamo, a jedan od prvih projekata je bio Kvantaš popularni '98. godine, koji je bio jedan od prvih projekata koje smo radili, a ovo je sada samo još jedan moj nastavak svega toga", kaže direktor i vlasnik “Hiper Corta” Slavko Tomić.
Link to comment
Neki lik sto je bio neki faktor u Rodicu cini mi se.Ime nisam zapamtio...
Čovek je bio jedan od direktora u Rodiću...mislim finansijski.Ma mislim da je to jasno izbegavanje klauzule koju ima kompanija Rodić da ne može da otvara ništa bez dozvole Merkatora.Tako sam bar čuo u priči sa ljudima iz min. finansija.
Link to comment

Pa kao ne zna se navodno još uvek kome tačno, jer sam čuo da su u igri i austrijski Interspar i francuski Carrefour, ali navodno je belgijski Louis Delhaize najbolji kandidat.

Link to comment
neoporezivi deo je oko 50-55%, ne znam tacno, ostatak je oporeziv. plus se placaju doprinosi (penzijsko, zdravstveno...).ne znam precizne brojke, ali bruto ispadne na kraju ~35-40% preko tvog neta.znaci 25 x 1.35 npr
tek sam sad video, hvala ti :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...