Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

ahahahahahahahahahahahahahahahaovo su najretardiranije 2 sekunde u istoriji kosarke.

Edited by kojot
Link to comment

Mackov faul je nedopustiva neopreznost, ali ovo sto je Robinson uradio je stvarno redak moronluk. Ubedljivo najbolja kosarka na turniru, ali sto rece kojot i najretardiranije dve sekunde u istoriji kosarke. Verovatno je vise gluposti napravljeno u te dve sekunde nego u ostalih 39 i kusur minuta.

Link to comment

Ja donekle mogu da razumem Macka, pokušao je da igra "na ivici faula" i preterao. Preterano glupo, ali mogu da vidim šta je hteo.Šta je Robinson koj kurac pokušavao, uopšte mi nije jasno. Mislim da nije imao pojma koliko je vremena ostalo do kraja.

Link to comment

jebo vas pitt, pa zar niko nije gledao trojke the jimmera?a ni pullen nije pri svesti, koliko vidim.

Edited by Teixeira
Link to comment
jebo vas pitt, pa zar niko nije gledao trojke the jimmera?
ja sam gledao jimmera :) potpuni ludaknego jel gleda neko sta pullen radi? vec 30 poena, trojke 6/6.
Link to comment

ajde neka mi neko objasni sta Richmond radi u sweet 16? :DPullen ubio ali ne moze sam... Jimmer, sunce ti jebem :unsure: vec dva odlicna meca u najavi. i pored Edinovog i Ivanovog proseravanja po San Diegu i Floridi, ovi su u sweet 16. Sand Diego-UCONN ima da se kolju, Florida-BYU ima da se sipa na sve strane... danas ce jos UNC i Orange da im objasne kako se igra kosarka, pa cemo podcast za sweet 16 da ih slusamo kako posrano uzdizu timove po kojima su kenjali u prvom podcastu :PButler :lol: doduse, ja sam i tipovao na njih u bracketu protiv Shitsburgha :D

Link to comment
ajde neka mi neko objasni sta Richmond radi u sweet 16? :Dvec dva odlicna meca u najavi. i pored Edinovog i Ivanovog proseravanja po San Diegu i Floridi, ovi su u sweet 16. Sand Diego-UCONN ima da se kolju, Florida-BYU ima da se sipa na sve strane... danas ce jos UNC i Orange da im objasne kako se igra kosarka, pa cemo podcast za sweet 16 da ih slusamo kako posrano uzdizu timove po kojima su kenjali u prvom podcastu :P
trebalo bi da bude jimmer protiv floride, nadam se na kecu tj. da cesh i ti biti zadovoljan.a jebeni brusewitz da reshi utakmicu...richmond je dobio ove, iako nisu mogli vola da pogode za tri poena shto im je najjachi deo igre. da naprave uopshte utakmicu protiv kansasa ce morati da ispogadjaju sve zivo za tri.
Link to comment
trebalo bi da bude jimmer protiv floride, nadam se na kecu tj. da cesh i ti biti zadovoljan.a jebeni brusewitz da reshi utakmicu...richmond je dobio ove, iako nisu mogli vola da pogode za tri poena shto im je najjachi deo igre. da naprave uopshte utakmicu protiv kansasa ce morati da ispogadjaju sve zivo za tri.
sto bih ja bio zadovoljan pobedom BYU? :unsure: Syracuse FTW bre! a ako vec ne mogu oni, onda UNC :D a to sta ce razni Jimmeri, Floride, Dikes da urade, koga briga bre...a Richmond je nekim cudom bre ovde... Kansas mi generalno izgleda predominantno tamo. znam da si ti glasao za Purdue, ali ne znam da ce i oni zaustaviti blizance... a i ostatak tima je odlican, svako moze da povuce...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...