Jump to content

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

Naravno, što samo znači da joj je programiranje nepotrebno usko definisano. Osim ako je cilj bio izgraditi simulaciju manipulativne ubilački nastrojene žene i ništa više, onda svaka čast. Ali u većem delu filma, delovalo je da ciljaju na nešto više - pričalo se o učenju i samounapređivanju, a Brada je tu mahom vrdao.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ma, naravno da si očekivao, veštački inteligentan i veštački lukav film o veštačkoj inteligenciji hvališ ovde šale radi i jeftinog povoda radi, koji natrpani hipsteraj scenarija pruža za žvakanje povodom...

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 months later...

kakva busy godina iza mene kad mi je potpuno promakla vest da se konacno radi Alien 5! blomkamp rezira, SW ponovo jase. ko ce to docekati?!? 

 

pritom ridley scott najavio jos tri nastavka prometheusa pre nego sto ga spoji sa prvim alienom!?

 

moracu da se castim za vikend gledanjem sva 4 aliena u produzenim verzijama, samo da smislim gde da posaljem ostatak porodice...

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

meni je treci alien skroz dobar. atmosfera zatvora doprinosi klaustrofobiji, pa jos religiozna sekta,

igranje alienom kao djavolom, ripley pada u oganj. scena poljupca sa alienom mi je jedna od najjacih

u fransizi. cetvrti je morao da bude nategnut ako su zeleli da sigourney nastavi. kako je mogao da

ispadne, nije ni los.

 

ako ce zrtvovati 2 od 4 filma u novom nastavku samo da bi se ripli pojavila, meni je to najava jos

vece katastrofe. plus sto je ona sad stvarno prematora za bilo kakvu akciju. imace 68 kad pocnu

snimanje. efekti i sve, igrace i ford jos jednog indianu sa 80, ali meni je to bas bezveze, posebno

sad kad je i prometej postao alien i kad se kanon vec grana na hiljadu strana.

 

bila je doduse neka prica da ce novi film pratiti pre svega newt koju ce nekako oziveti (prica se cak

i da ce je igrati ista glumica iako nikad nigde nije igrala u medjuvremenu - sad je uciteljica).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...