Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

$arah paylin je autorica 2 bestseleragoing rogue: an american life /vucibatina u merci; zivot 1 bitange u merci; bila sam ugursuz (u merci)/reflections on family, faith and flag /eseji o patrijotizmu, bogougodnosti i domacinstvu; patrijotizam, bogobojazljivost i familija kao temelji savremenog drustva (u merci)/

Link to comment
jes da je pescanik-stajl, ali je mar opet pokazao zasto je bog.vostani ameriko
Bill Maher, moj omiljeni non-PC left wing politički komentator. Šteta što je proteran sa ABC-ja pre desetak godina pa čami na HBO, koji veoma malo gledalaca može da vidi. Ozbiljniji je od ovde omiljenog Jon Stewart-a i emisije su mu sadržajnije.
Link to comment
Bill Maher, moj omiljeni non-PC left wing politički komentator. Šteta što je proteran sa ABC-ja pre desetak godina pa čami na HBO, koji veoma malo gledalaca može da vidi. Ozbiljniji je od ovde omiljenog Jon Stewart-a i emisije su mu sadržajnije.
jon je 3 puta inteligentiniji i informisaniji lik od njega. volim mahera, gledam redovno emisije i imam potpuno suprotan utisak. nemoj samo da me teras da elaboriram.
Link to comment
jon je 3 puta inteligentiniji i informisaniji lik od njega. volim mahera, gledam redovno emisije i imam potpuno suprotan utisak. nemoj samo da me teras da elaboriram.
Iako se u principu mogu složiti s tobom, ovde je Maher u pravu. Stewartova emisija trenutno zavisi od toga šta radi Glenn Beck. Ne mogu reći da mi nije smešno, ali dokle se obazirati na tog ludaka.
Link to comment

Razlika izmedju Stewarta i Mahera je ocigledna. Maher je daleko ozbiljniji, njegov show cesto ima sasvim ozbiljne segmente i diskusije, i ne pravi se neutralan, zna se kakvi su mu politicki afiniteti i filozofija. Stewart je vise jedan klasicni komedijas sa odlicnim osecajem da izabere bas pravu temu za ismevanje. I jedan i drugi su dobri na svoj nacin.

Link to comment
Iako se u principu mogu složiti s tobom, ovde je Maher u pravu. Stewartova emisija trenutno zavisi od toga šta radi Glenn Beck. Ne mogu reći da mi nije smešno, ali dokle se obazirati na tog ludaka.
slazem se sa ovim novim pravilima, cak i pre skupa sam pisao da ne vidim koja je poenta cele price.
Link to comment

to sto kaze wtf, ali i to da je drugaciji i koncept emisije i sve sto uz to ide.koliko god beslovesno obozavala i stjuarta i kolbera, ovih dva-tri do pet minuta marove propovedi na kraju svake emisije je mnogo vise od pukog comedian komentara - konkretno, ova koju sam postovala jaca je od svih najlevljih beseda.iako mi je najzalije sto nisam bila na keep fear alive, gledajuci ga bezbroj puta do sada imam utisak slican rimtutituki akciji. ne da poredim, niti im zameram, daleko bilo, muda im jesu do kolena, vec prosto zalim jer jos jednom glas koji moze da bude moj ili slicnomislecih nema zlatni metak.nece to biti ni bil, previse je hedonista da bi se baktao politikom, ali recimo, uporediti intervju njegov sa papa berom je ihahaj kopalja ispred svih i dzonovih i stivenovih.(naravno da ima i on svojih mana i to onoliko, ali mi je srce puno kad ga vidim kako lepo sazreva :P. tako ce i dzonic i stivenic kad porastu.)

Link to comment
to sto kaze wtf, ali i to da je drugaciji i koncept emisije i sve sto uz to ide.koliko god beslovesno obozavala i stjuarta i kolbera, ovih dva-tri do pet minuta marove propovedi na kraju svake emisije je mnogo vise od pukog comedian komentara - konkretno, ova koju sam postovala jaca je od svih najlevljih beseda.iako mi je najzalije sto nisam bila na keep fear alive, gledajuci ga bezbroj puta do sada imam utisak slican rimtutituki akciji. ne da poredim, niti im zameram, daleko bilo, muda im jesu do kolena, vec prosto zalim jer jos jednom glas koji moze da bude moj ili slicnomislecih nema zlatni metak.nece to biti ni bil, previse je hedonista da bi se baktao politikom, ali recimo, uporediti intervju njegov sa papa berom je ihahaj kopalja ispred svih i dzonovih i stivenovih.(naravno da ima i on svojih mana i to onoliko, ali mi je srce puno kad ga vidim kako lepo sazreva :P. tako ce i dzonic i stivenic kad porastu.)
bas na osnovu tih intervjua sam doneo zakljucak (dobro, ne samo na osnovu toga) i on je potpuno suprotan. :D meni je jon u tim situacijama dosta ispred ostalih i bas zbog toga ga najvise cenim. maher je najdirektniji i najostriji dok je jon najupuceniji. da, new rules je poejdinacno najbolji segment ako se uporedjuju sve tri emisije, ali maher ni priblizno nije ubedljiv kada intervjuise nekoga kao sto je to jon u svojoj emisiji.
Link to comment
bas na osnovu tih intervjua sam doneo zakljucak (dobro, ne samo na osnovu toga) i on je potpuno suprotan. :D meni je jon u tim situacijama dosta ispred ostalih i bas zbog toga ga najvise cenim. maher je najdirektniji i najostriji dok je jon najupuceniji. da, new rules je poejdinacno najbolji segment ako se uporedjuju sve tri emisije, ali maher ni priblizno nije ubedljiv kada intervjuise nekoga kao sto je to jon u svojoj emisiji.
generacijski jaz. :lol:ne govorim o new rules (mada je onaj sa podsetnikom potheadima da izadju na glasanje spektakularan), nego o ovoj njegovoj propovedi posle, na kraju emisije. a to za najupucenijeg, nemoj da zaboravis spicu - svi oni koji su potpisani kao writers rade dream job, listaju, klikcu i gledaju da bismo dobili clusterfuck i indecision fore i stabilne intervjue.pogle ponovo ovog papa bera sa marom i dzonovog, nijanse koje zivot znace. bil mu je jedno sedam puta tako spustio na finjaka da su se o'rajliju izbecili podocnjaci - you can be a pinhead & patriot at the same time? reakcija vredna zlata.stjuart je imao priliku da postane glas generacije, ali nisam sigurna koliko to zeli. kolber je ko hella, kad izadje iz lika, kao da zvezde padaju, ali i dalje ima sigurno 60 posto demokrata koji veruju da je republikanac. a mar je cinik, snob i ubitacan, jer vise nema nakovanj merenja reci nad glavom.da ne gusim dalje, razliciti su i fala bogu na tome, da je srece da ih bude jos milion takvih.
Link to comment
razliciti su i fala bogu na tome, da je srece da ih bude jos milion takvih.
slazem senego na koji intervju konkretno mislis posto ih ima vise? jel ovo o'rajlijevo gostovanje kod bila?
Link to comment
slazem senego na koji intervju konkretno mislis posto ih ima vise? jel ovo o'rajlijevo gostovanje kod bila?
taj. samo da prijavim i da sam presla na dark side, procitala sam desetak strana o'rajlijeve knjige. vracam se ljiljani bulatovic i njenim odama odbeglom djeneralu.
Link to comment
Ozbiljniji je od ovde omiljenog Jon Stewart-a i emisije su mu sadržajnije.
Hm... omiljen je verovatno zato što je komičar vrhunske klase... barem meni. Mislim da je to dovoljno dobar razlog da neko bude omiljen. (Ja sam inače jedan od tih neopredeljenih, da ne kažem centrista, što je prilično nepopularno ovde :D) Edited by Indy
Link to comment
×
×
  • Create New...