Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

najstrasnije od svega je sto je posle onolikog hajpa covek, koji je delovao pristojno, postao cold blooded ubica koji potpisuje naloge nakon cega stradaju siromasna deca po vukojebinama.
+1Da li je bio pristojan, pa postao ubica, ili je vec bio ubica, ili ni sad ne kapira da je ubica nego je ubedjen da sve to tako treba. Ali iz ovoga se vidi da nema ni najmanji problem sa dronovima.
Link to comment

hehe, zna se tam ko je gazda... :fantom:

Fox Television Studios has cancelled its plans to produce NBC Entertainment's forthcoming mini-series about Hillary Clinton, according to a report in The Hollywood Reporter.FTVS, the sister company of Fox News, revealed last Friday that it was in “the early stages” of discussions with NBC to to produce the mini-series and distribute it internationally.But in the wake of the Republican National Committee's vote to bar NBC and CNN, which is producing a Hillary Clinton documentary film, from the GOP primary debates, FTVS has apparently pulled out.
Link to comment
  • 1 month later...

Prati li neko ovo istorijsko zbližavanje između POTUSA i novog Iranskog predsednika? Irancima možda dogorelo, pa pokušavaju novu taktiku pre nego što ih Saudi kompletno izoluju i unište, što i Izraelu ne bi bilo mrsko!

Link to comment

Zblizavanje my ass! Nisu uspeli ni da se slucajno mimoidju u nekom hodniku UN zgrade i razmene neki high five ili fist bump. Dok se on bar jednom ne slika sa Berijem i Michelle kao Toma, nema tu ni "z" od zblizavanja.

Link to comment

Imali su prvi telefonski razgovor, Ruhani se rastviterašio, te priznaje i holokaust i sve, a Keri javno hvali. Malo li je?Edit: Ruhani, a ne Hasani

Edited by dragance
Link to comment

Pre mesec dana posetio sam kompaniju koja mu pravi taj telefon (pored mnogo ostalih stvari), i iako izgleda old school, dosta je fancy. Morao sam proći kroz security clearance pre nego su mi dali dozvolu da se šetkam okolo.

Link to comment
×
×
  • Create New...