Jump to content
IGNORED

Jedno sasvim novo i drugačije Presidency..


Roger Sanchez

Recommended Posts

data pojava (meni) deluje kao posledica pokusaja izjednacavanja kritike Izraela sa anti-semitizmom, sto je jedna od osnovnih postavki americkog/izraelskog PR-a. nedavno je cak i DTutu proglasen anti-semitom.iz cega proizilazi da ljubavlju prema Izraela prestajes biti anti-semita. ali, i u Srbiji i u SAD, hvala na racun Izraela kod mnogih je motivisana zeljom da se omile Jevrejima, koji su mocni i kontrolisu sve i svasta. naravno, ako nesto krene po zlu, krivis mocne kontrolere. ;)
upravo. no ima i druga strana toga: ako cionisti kazu da si anti-semita ne znaci da nisi :P
Link to comment
  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • WTF

    399

  • Roger Sanchez

    334

  • Indy

    197

  • TBoneSteak

    187

Top Posters In This Topic

Posted Images

data pojava (meni) deluje kao posledica pokusaja izjednacavanja kritike Izraela sa anti-semitizmom, sto je jedna od osnovnih postavki americkog/izraelskog PR-a. nedavno je cak i DTutu proglasen anti-semitom.iz cega proizilazi da ljubavlju prema Izraela prestajes biti anti-semita. ali, i u Srbiji i u SAD, hvala na racun Izraela kod mnogih je motivisana zeljom da se omile Jevrejima, koji su mocni i kontrolisu sve i svasta. naravno, ako nesto krene po zlu, krivis mocne kontrolere. ;)
Ta velika ljubav prema Jevrejima i Izraelu medju odredjenim sirim narodnim masama, se naglo pojavila u zadnjih 10 godina. Pri tome, najglasniji u tim izlivima ljubavi su upravo oni koji su 90ih (i ranije) najvise kenjali o "jevrejskoj zaveri" i "cionistickoj okupacionoj vladi". To je, kao sto si lepo primetio, posledica anti-semitistickih predrasuda i stereotipa koji se nisu promenili, a to je da su Jevreji neka izabrana i zla rasa/sekta koja vedri i oblaci svetom i sve kontrolise. Tako da ako vec ne mogu da ih pobacaju u jame i gasne komore, onda je resenje da im postanu najbolji prijatelji. Od velike ljubavi do velike mrznje i nazad je mali korak.
Link to comment
:isuse: Da li Anduril zna da mu je neko ukrao pass za forum?
Samo zato sto imam odredjene prioritete sto se tice onoga sto smatram ozbiljnom diskusijom i onog sto se tice mog RL-a, to ne znaci da sam slep za gluposti koje su pre svega tudji problem.
Link to comment
Kakvi su tu kandidati bili, jos su dobro i izabrali :lol:
He had me at "I wanna thank God, I wanna thank Jesus for this moment" and his smirk.Onda je proradilo "stop" dugme.
Link to comment

uopste mi nije jasno zasto US jevrejska populacija (daktaz/lojaz/brokaz/sajentists/ektaz etc.) dozvoljava da bude voljena od strane deep fried chicken/front teeth missin/moonshine lovin/jesus comin/home schoolin/gun totin/$7/hr workin/hriscansko-fundamentalne US fuckare?misim, mogli bi da kazu 'hvala, ali ne, vasa podrska nam nije potrebna'itd.

Link to comment
uopste mi nije jasno zasto US jevrejska populacija (daktaz/lojaz/brokaz/sajentists/ektaz etc.) dozvoljava da bude voljena od strane deep fried chicken/front teeth missin/moonshine lovin/jesus comin/home schoolin/gun totin/$7/hr workin/hriscansko-fundamentalne US fuckare?misim, mogli bi da kazu 'hvala, ali ne, vasa podrska nam nije potrebna'itd.
Sto bi to radili? Bolje im je da im ovi bolidi pruzaju podrsku (koliko bila neiskrena i pogresno obrazlozena) nego da ih opet stave u isti kos sa akademicima, umetnicima, ateistima, Meksikancima, i drugim "ljutim neprijateljima" 1 US&A? Nego su im lepo oprostili ruznu proslost™ iz 80ih i 90ih, znajuci da ce ti isti koji su sa najvecim entuzijazmom palili izraelske zastave, biti sada najglasniji u podrsci Izraelu. Ali dobro, da ne lamentiramo™ vise...
Link to comment

ovakvi vokalno instrumentalni sastavi su prisutni u svakom vfw/american legion domu kulture diljem US gde se petkom uvece igra bingo i rade cover songs starih sevdalinkiyou aint nuthn but a hound dogta na na na na...... dont you step on my blue suede shoestan tan tan tantake it away Edna!tananananabroj 34! 34!

Link to comment
×
×
  • Create New...