Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Najveće razočarenje kod naših za mene je Marko Radulović.

Momak koji bi trebalo da predvodi mlađe igrače koji tek treba da uđu u reprezentaciju, na tri posljednja meča ima šut 0/17.

 

Drašović i Vučinić za nijansu manje loši, Ranđelović standardno prosječno, golmani osciliraju, kako je najgore, centri solidni ali nista više od toga.

Jakšić i Rasovic očekivano najbolji, ali to je nedovoljno za ovaj nivo.

  • Hvala 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Momci su pobedili sve što su morali, sad kreće ono pravo, u QF sutra Mađari, pa eventualno SF protiv boljeg iz Hrvatska - Grčka/Holandija.

 

Sa druge strane kostura Španija vs Crna Gora/Italija.

 

Teško mi je da ocenim da li možemo da se uhvatimo u koštac sa favoritima, definitivno je podignut nivo u odnosu na prethodna takmičenja, ali nisam iskreno siguran je da li je dovoljno :mellow: Sa druge strane Francuzi su igrali egal sa Crnogorcicma, koji su opet igrali egal sa Špancima i Hrvatima.

  • +1 1
Link to comment

10-9 za naše na 100 sekundi do kraja

 

au kakav gol smo primili u poslednjoj sekundi napada :isuse: iz igre

 

Loš napad sa igračem više, pa solidna odbrana na kraju - idemo u produžetke penale

Edited by Profesionalac
Link to comment
54 minutes ago, Profesionalac said:

Ovo nisam nikada video, čoveku je ispala lopta kod izvođenja peterca :blink:

Dešava se to, mada rijetko na ovom nivou.

Sve u svemu solidna predstava, mi smo po kvalitetu tačno tu gdje jesmo. Borba za plasman od 5-8.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, BWA said:

mi smo po kvalitetu tačno tu gdje jesmo. Borba za plasman od 5-8.

puno mi je srce

:heart:

  • Haha 1
Link to comment

pa, zabole nas, severnomediterance + madjare, a nadje se ponekada i neko van komsiluka da se poigra.

 

jbg, mi to volimo, kao oni u centralnoj aziji ono sto igraju na konjima i mrtvom kozom (izvini ne mogu se setiti imena sporta, a mrzi me da guglam).

 

ako nam iskljuce sport sa OI niko nece suzu pustiti osim nas. mada smo dugo na toj igrariji aktivni. ali ako treba parkour ili nesto slicno da istera vaterpolo sa olimpijade sta da radimo?

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...