Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Na SP u Mađarskoj danas počinje takmičenje u muškoj konkurenciji. Srbija je u grupi sa SAD, Australijom i Kazahstanom. Prva utakmica danas je protiv SAD u 19:30 (rts2)

Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

@BWAdaj neki dajdžest

Skeptičan sam.

Generalno, sem Španaca i Grka svi su mnogo mijenjali sastave nakon OI.

Favoriti bi trebalo da budu upravo ovi gore pomenuti plus domaćin.

 

Mnogo će zavisiti od izdanja Mandića i Jakšića koji stvarno igra vrhunski. Često ide i na poziciju centra i dosta dobro se snalazi u toj ulozi.

Centarski par nam je prosječan, bekovska linija bez Aleksica mnogo slabija.

Spolja smo dosta dobri, ali bez dubine u napadu za šta su zaduženi centri, to nema mnogo efekta.

 

 

Tipujem na Špance, a za Srbiju bi bilo koja medalja bila uspjeh.

Što se tiče grupe, ne bi trebalo biti problema budući da Ameri i Kenguri formu u pravilu tempiraju za OI.

 

 

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

16 reprezentacija učestvuje. po 4 u grupi. prvi u grupi ide direktno u četvrtfinale, drugi i treći igraju osminu finala. sve najjače reprezentacije su tu  ali se dosta igrača penzionisalo pa ćemo videti kako će se novajlije uklopiti. mađari možda kao domaćini blagi favoriti, italijani, španci, mi, tu negde. grčka isto može dobro odigrati.

  • +1 2
Link to comment

Šta znam...

Odbrana jako loša, moraće to puno bolje.

Vico odličan danas, spoljni igrači u fazi napada isto, naročito debitanti Lukić i Radulović.

 

Grci i Hrvati remizirali, Španci krenuli žestoko i demolirali Kanadu 19:2.

 

Mađari su protiv ovakvog sastava Crne Gore apsolutni favoriti ali CG može biti nezgodan protivnik kad su rastereceni.

Link to comment

U četvrfinalu vjerovatno protiv Hrvatske, osim ako Hrvati dobiju Japan sa plus 12 što je malo vjerovatno.

 

Ako dođe do tog duela, mislim da su šanse 50:50. I oni su mnogo mijenjali, nema ni tu više nekog ekstra kvaliteta.

Najbolji igrač im je naturalizivani Rus Harkov.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...