Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

izvinjavam se na offtopicu, ali sajt LEN-a je već decenijama nešto najgrđe i najnepreglednije na internetu. Otkad postoji internet i ja na njemu ja tamo nikad nisam mogao da nađem šta mi treba.

Gdje mogu da pogledam rostere EL ekipa?

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

izvinjavam se na offtopicu, ali sajt LEN-a je već decenijama nešto najgrđe i najnepreglednije na internetu. Otkad postoji internet i ja na njemu ja tamo nikad nisam mogao da nađem šta mi treba.

Gdje mogu da pogledam rostere EL ekipa?

Ne mogu sad naci link, ali kucaj nešto u fazonu waterpolo champions league microplustiming.

 

To je najmanje loše a imaju i sastavi.

  • Hvala 1
Link to comment
26 minutes ago, variola said:

Evo još jednog korisnog linka. Tu se sve utakmice mogu pratiti live a ima i snimaka prošlih, ili samo golovi, izjave trenera... LŠ live i snimci 

Kad već pišemo, vidim da Valis igra sasvim dobro srpsku ligu.

Je li to neki ambiciozniji projekat ili je ideja da se bude neka sredina tabele?

I ne kapiram zašto se Valis i Valjevo ne spoje, jer i Valjevo odlično igra 1A ligu?

Ovako se samo razvodnjava kvalitet.

 

Ako sam pobrkao da si iz Valjeva, prastaj.

Edited by BWA
Link to comment

@BWA nisi pobrkao ali ti ne mogu naročito pomoći oko odgovora :) Ranije je postojao samo jedan klub (Valis) a onda su se iz nekih razloga razdvojili 2011. (srpski običaji). Ovi odvojeni su se prvo zvali Valis 93, pa Gorenje Valjevo  (i oni su igrali Jadransku ligu, trener bio Igor Milanović), a od kada su kinezi kupili Gorenje ostali su samo VK Valjevo. Teško da sad tu bude nekog spajanja. Pohvalno je da bar i jedni i drugi rade sa klincima ali kod prvih timova je dosta igrača sa strane pa mislim da su im ovo neki krajnji dometi (verovatno i ambicije).

  • Hvala 1
Link to comment

Realno, teško smeće od suđenja.

Nekoliko kardinalnih grešaka pa potom milion kompenzacija.

Sudije su upropastile meč svirajući vagon isključenja na vanjskim pozicijama, nisu svirali makar 2 peterca na obe strane...

 

To ni najmanje ne umanjuje uspjeh Radničkog ali ovo je baš tipičan primjer kako sudije mogu upropastiti utakmicu.

  • +1 2
Link to comment

Što bi Muta rekao sve je ovo normalno. Radnički je nametnuo oštriju igru sa ciljem da izmori šapićeve zvezde i u tome je uspeo. Logično je bilo da ima više isključenja, ali u toj prvoj fazi je nekoliko puta drastično bilo grešaka koje su bile u cilju favorizovanja NBG. Ipak smo uspeli da nametnemo svoju igru i delovalo je da NBG nema odgovor, tako da to je to. Prvi trofej ove sezone ide u Kragujevac.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Mirko Vicevic novi trener Zvezde.

Od petka se igraju turniri Regionalne lige.

Prenosi Arena.

 

Inače, šuška se se da će Vujas dobiti otkaz u NBGD.

Mogući nasljednik je i Vlado Gojkovic.

Link to comment

Počele i europske kvalifikacije za Svjetsku ligu:

 

Srbija - Italija 12:9 (u grupi još Slovačka)

Grčka - Hrvatska 11:12 (u grupi još Rusija)

Mađarska - Crna Gora 14:9 (u grupi još Rumunjska)

 

U četvrtoj grupi su Španjolska, Njemačka i Francuska.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...