Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

On 14.5.2021. at 20:25, harper said:

ipak trebalo ponuditi neko istrazivanje ili anketu kao dokaz.

Moze nezavisnu™ ali i ne mora - ono - bash bash nezavisnu... :)

Meni bi mnogo simpaticnije bilo da razradjuje moguce ishode u zavisnosti od toga ko (i zasto) finansira tu anketu/istrazivanje - ovako je #bezveze. Inace se slazem/o po svim (ostalim) tackama.

Link to comment

Tjah,isteče edit. Elem, klinci samo isporučuju patriotsko obrazovanje. A i taj rat sa Arapima deluje kao dobro zezanje.

 

Link to comment

ovde se jedino vidi da su izraelci u poziciji moci

kad se promeni odnos snaga, ako osete da je njihovo dupe u problemu, druga ce se pesma pevati

a nekako ne vidim kako dugorocno vreme radi za njih ako se nastavi ova iskljuciva politika rata

Link to comment
9 minutes ago, pbg12345 said:

ovde se jedino vidi da su izraelci u poziciji moci

kad se promeni odnos snaga, ako osete da je njihovo dupe u problemu, druga ce se pesma pevati

a nekako ne vidim kako dugorocno vreme radi za njih ako se nastavi ova iskljuciva politika rata

 

ako se odnos snaga, posebno vojnih, promeni onda ce izrael nestati sa lica zemlje

Link to comment
2 hours ago, Ros said:

ako se odnos snaga, posebno vojnih, promeni onda ce izrael nestati sa lica zemlje

To je ono - level - 'dogodine u Prizrenu' al' tek posto se Bondsteel preseli u toplije krajeve pa jos malo kasnije... 

#realno - oni su i vojno i obaveshtajno daleko ispred ostatka komshiluka jedno 10-20-30 godina. I trude se da tako i ostane.

Link to comment

ničija nije do zore gorila

da li Izraelci mislie da će ovakvom politikom i ponašanjem uspeti da postignu nešto dugoročno?

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

ničija nije do zore gorila

da li Izraelci mislie da će ovakvom politikom i ponašanjem uspeti da postignu nešto dugoročno?

To mozes da proveris na vestima svaki dan - narocito ovih dana. Pogledaj istoriju - zadnjih 80+ godina na tim terenima i po okolini... 

Pogledaj s kojim entuzijazmom satiru sve sto otvori usta u pokusaju da kaze "a" od "atomska...".  I - ako je suditi po istoriji - ako bude neke ozbiljne  frke - imace podrsku ili Administracije i/ili vojske ako vec Administracija krene da se pravi blesava... Ja se apsolutno slazem s tobom da to sto rade nije ni zgodno ni dugorocno narocito suvislo al' oni misle da ce to da im prodje - sve do - ono - level - ravnanje teritorije sa koje se puca ili sa koje oni kazu da se puca na njih... I to je to. #ukratko 

  • +1 1
Link to comment

Ne znam, meni je država Izrael postala ogavna od kad šuruju sa Turskom i Azerima i direktno su odgovorni za masakr Jermena u Nagorno Karabahu

  • +1 1
Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Ne znam, meni je država Izrael postala ogavna od kad šuruju sa Turskom i Azerima i direktno su odgovorni za masakr Jermena u Nagorno Karabahu

Dugo ti je trebalo... :)

 

Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic
  • Krošek pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
×
×
  • Create New...