Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

Alisa se baš uživela u ulogu veštice. :evil: Teatralni pokreti kao i uvek što se očekuje od nje i odlično death metal (growling) pevanje. Inače ovde je band Powerwolf obradio sopstvenu pesmu.

 

 

Link to comment
27 minutes ago, BlackGeorge said:

Alisa se baš uživela u ulogu veštice. :evil: Teatralni pokreti kao i uvek što se očekuje od nje i odlično death metal (growling) pevanje. Inače ovde je band Powerwolf obradio sopstvenu pesmu.

 

 

 

 

Link to comment

Je li ispraćeno da je ovaj patrljak od Slejera najavio par koncerata ovog ljeta u Americi? Meni baš truba potez, žutilo na sjaj legende.

 

Ajde ono što su izdavali i svirali sa Holtom i Bostafom, imalo je prirodni kontinuitet i smisao, a nije ni zvučalo loše, ali ovo vozdizanje iz mrtvih nakon zatvaranja kafane prije samo par godina ne ide. Ni od Kinga mi se ne sviđa ovaj solo album, poslušao pjesmu i po i ugasio.

Link to comment

Sigurno je jedino da Kingu ne treba verovati ni jednu jedinu reč, i da će ovih nekoliko zakazanih koncerata brzo postati još nekoliko koncerata, a onda i svetska turneja. Možda opet i Big 4. Što je super, smeta mi samo to što se pretvorio u najgoreg Inst influensera sa svojim izjavama koje pobija posle dve nedelje i najjeftinijim senzacionalizmom. A što više detalja iz prošlosti isplivava, to me dodatno nervira.

 

A taj njegov bend ionako svira pola The best of Slayer repertoara, pa ne sumnjam i da su pesme otpaci sa Slayer albuma...Bostaf i Holt su odlični, uvek bili

 

Link to comment

Ta Big 4 odrednica je postala besmislena, jer je jedan bend toliko veći od ostala 3 da je to komično.

  • +1 1
Link to comment

To je velika istina, prošlo je dosta vremena otkad je bila relevantna...ali jednu svetsku turneju će verovatno da zbudže, taman za babe i dede.:hihi:

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
On 4. 6. 2024. at 19:56, napadaj said:

Ta Big 4 odrednica je postala besmislena, jer je jedan bend toliko veći od ostala 3 da je to komično.

 

Taj big 4 kad nađem na YT uvek premotam prvi deo koncerta, zadržim se i pogledam drugi i treći deo koncerta i potom ugasim.

Ako kod boldovanog misliš na Metaliku, za mene je taj bend mrtav još od black albuma tako da me apsolutno boli kurac da su veći i od empire state buildinga. Za mene su postali totalno nevažni i neprimetni. Što me ne sprečava da i dalje uživam i slušam sve njihove pesme do tog ... neprijatnog momenta. Anthrax sam počeo i prestao da slušam još od albuma Among the Living jer nisu moja šolja čaja. Testament i Pantera (dok nisu ubili Dimebag-a) su mi oduvek bili logičniji da uđu u taj big 4 nego Anthrax. Megadeth i dalje rado slušam, sjajan bend bolji su mi od Metalike milion puta. 

 

A Slejer će uvek biti Slejer bez obzira šta Keri kenja. Što se tiče njegovog benda, oslušao sam jednom jednu njegovu pesmu (Idle Hands) i to je to. Nebitno mi je šta radi, ali mi je važno da i dalje anticipira u Slejeru ako i koliko budu egzistirali dalje i to je to. Da li će biti par koncerata, turneja po svetu ... Neka bude kako budu želeli, Holt i Bostaf su sjajni momci i odlični muzičari i uvek ću ih prihvatiti kao neodvojivi deo Slejera. 

 

 

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Mnogo je vas koji ne kapirate da su Load i ReLoad vanvremenski albumi i da su Bleeding Me, The Outlaw Torn i Fixxxer među 10-15 najboljih pesama tog benda. Ali ima vremena da se to shvati. :D

 

Megadeth nije ni blizu Metalike po bilo kom parametru, što najbolje dokazuje to što Dejv 40 godina cmizdri zbog toga što je išutiran iz benda.

Link to comment
12 hours ago, BlackGeorge said:

Ako kod boldovanog misliš na Metaliku, za mene je taj bend mrtav još od black albuma tako da me apsolutno boli kurac da su veći i od empire state buildinga. Za mene su postali totalno nevažni i neprimetni. Što me ne sprečava da i dalje uživam i slušam sve njihove pesme do tog ... neprijatnog momenta.

 

Mazda je "mrtav" prejaka rec, ali potpisujem. ja bih jedino posle toga izdvojio ovaj perfektan cover:

 

 

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, napadaj said:

Mnogo je vas koji ne kapirate da su Load i ReLoad vanvremenski albumi i da su Bleeding Me, The Outlaw Torn i Fixxxer među 10-15 najboljih pesama tog benda. Ali ima vremena da se to shvati. :D

 

 

 

 

Bolje da su snimili ovako nešto nego one dve teške đubrekanje Load i Reload :covid19:

Link to comment

Da ne bude da samo kenjam po Metaliki, bilo je još metal bendova koji su povremeno pravili eksperimentalna sranja, da budu nešto što nisu i da izgledaju ko da ste piletu stavili sise. Mile Petroza sa svojim očajnim, jadnim pevanjem u patetičnom pokušaju nekog industrijal metala sa albumom Renewal.

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...